Що це за матеріал Kumon Japanese 5A Це буде перший бар'єр для дітей, які почали займатися Кумоном у віці близько трьох років.

2023-05-18

Японська (мова)

t f B! P L

Що це за матеріал Kumon Japanese 5A?

Спробуємо розібратися, що саме ви вивчатимете на курсі Kumon Japanese 5A.

Перевірте зображення навчальних матеріалів Kumon Japanese 5A.

Навчальні матеріали Kumon Japanese 5A виглядають наступним чином.

У першій половині ви побачите речення з трьох слів, а в другій половині - речення у вигляді книжки з картинками. Кінцева мета - досягти такого рівня, коли ви зможете прочитати кілька зв'язних історій.

Перевірте пояснення формули Кумона

Далі перевірте пояснення у списку матеріалів з японської мови Кумон.

Ви зможете плавно читати вголос речення хіраганою приблизно від трьох до шести фраз. Збагачуйте свій словниковий запас, отримуючи задоволення від читання речень, словосполучень або серії пов'язаних між собою історій. 10 фрагментів можна прочитати вголос самостійно. Як крок до самонавчання, вони можуть самостійно перевіряти прочитане.

Ключовим моментом є частина "прочитати вголос 10 сторінок самостійно": якщо ваша дитина достатньо доросла, щоб перейти до рівня 5A, вона може почути більш складні речення, коли ви їй читаєте. Однак, коли справа доходить до самостійного читання вголос, це вимагає іншого набору навичок.

Перевірте позиціювання 5A в загальній кумонній японській мові.

Важливо також перевірити розташування 5A.

Він знаходиться прямо посередині матеріалів Кумон для дітей раннього віку, і для тих сімей, які почали вивчати Кумон приблизно з трирічного віку, ймовірно, саме час почати звикати до Кумон.

На який вік розраховані навчальні матеріали?

Діти, які почали займатися з Кумоном у віці трьох-чотирьох років, часто роблять плавний прогрес до цього віку. Причина цього полягає в тому, як Кумон розділяє оцінки.

Кумон в основному не встановлює вікових обмежень для кожного класу. Однак кожен клас від 1-го до 3-го відповідає дев'яти літерам алфавіту, від A до I. Якщо ми виконаємо ту саму процедуру і підемо у зворотному напрямку, де 2А - це 5 років, а 3А - 4 роки, то саме цей рівень 5А і є рівнем складності для 2-річного віку.

Діти до 2 років приєднуються до "бебі-кумону" замість звичайної системи кумону. Тож у більшості випадків мінімальний вік для початку занять кумоном - 3 роки, і часто це стрімке просування аж до 5A.

І навпаки, 3-річні діти вперше вивчають матеріал, еквівалентний їхньому віку. Саме на рівні 5А матеріал поступово починає здаватися складнішим.

На що слід звернути увагу?

Сім'ї, які починають вивчати кумон у ранньому віці, швидше за все, докладають певних зусиль, щоб читати своїм дітям, а оскільки 5А здебільшого має справу з невеликими розповідними текстами, знайомство з книжками з картинками може мати велике значення.

Крім того, відмінність цього методу від читання вголос полягає в тому, що дитина повинна читати вголос сама.

Речення з трьох слів, зокрема, є напрочуд великим бар'єром. Це пов'язано з тим, що у повсякденному спілкуванні мало можливостей говорити речення з трьох слів. Наприклад, ви можете сказати "omizu kudasai" (будь ласка, дай мені води), але важко сказати "tsumetai omizu kudasai" (будь ласка, дай мені води) в розмові з дитиною. Поняття прикметників і часток також частіше вводяться, тому деякі діти можуть відчувати певні труднощі в цій сфері.

З точки зору батьків, може здатися, що після того, як 7А і 6А пройшли без проблем, у 5А складно досягти прогресу з матеріалом. Коли матеріал складний, діти, як правило, менш мотивовані. Це, мабуть, перша область, де деякі люди кидають Кумон в результаті розчарування і роздратування, які передаються дитині.

Перш за все, важливо розуміти, що 5А - це час, коли дітям може здаватися, що все трохи складніше. Це час, коли прогрес є повільним і мотивація дітей може легко знизитися, але це бар'єр, з яким рано чи пізно зіткнуться всі діти в Кумоні.

Також важливо навмисно збільшувати кількість речень з трьох і чотирьох слів у повсякденній розмові. Як тільки діти зможуть зрозуміти цю сферу, їхній словниковий запас, якщо не словниковий запас, то значно наблизиться до кількості слів в одному реченні, що вимовляється в повсякденній розмові між дорослими. Це дозволить їм ознайомитися з довшими реченнями природним чином у повсякденному житті.

Речення з трьох і чотирьох слів - це довжина речень у долині, яка використовується не дуже часто. Якщо допомогти дітям вивчити їх у повсякденному спілкуванні, це допоможе їм засвоїти матеріал 5А.

QooQ