Що таке навчальний матеріал Kumon Japanese 7A Це навчальний матеріал, який знайомить вас з поняттям літери.

2023-05-19

Японська (мова)

t f B! P L

Що таке навчальний матеріал 7A?

Kumon Japanese 7A - це навчальний матеріал, який починається з раннього дитинства. Математика починається з 6А, а англійська з 3А, тому він позиціонується для маленьких дітей, які ще не можуть почати вивчати англійську або математику, щоб почати навчання з японської 7А або 8А.

Далі, давайте подивимося на пояснення до списку матеріалів японської мови Кумон.

Навчаючись вимовляти "слова хірагана" як слова, ми підвищуємо обізнаність дітей про літери кожної одиниці мови, і на основі їхньої пам'яті на стороні а, ми покращуємо їхню пам'ять, навчаючись "дивитися на літери та вимовляти слова хірагана" на стороні б. Словниковий запас збільшується з акцентом на знайомі іменники.

У ранньому віці діти не розпізнають літери. Вони намагаються розпізнавати звуки та предмети, асоціюючи їх зі звуками з розмов з батьками. Матеріали Kumon Japanese 7A йдуть на крок далі від цього і забезпечують тренування у встановленні зв'язку між предметами та звуками і буквами.

Зображення роздруківок показано на схемі нижче. Вони можуть бути схожими на флеш-картки.

В якому віці вивчаються матеріали?

У більшості випадків матеріал вивчається у віці трьох-чотирьох років, коли дитина вступає до школи.

У 7А ми пояснювали, що це етап, коли діти "пов'язують предмети і звуки з буквами". Тому дітям, які вивчають матеріал 7А, потрібно встановити певні зв'язки між "предметами і звуками", щоб зрозуміти матеріал. Коли дорослий каже "яблуко", дитина повинна певною мірою знати, що таке "яблуко".

Іншими словами, час починати вивчати матеріали 7А - це коли починає з'являтися мова.

І в багатьох школах мінімальний вік для початку вивчення кумону - три роки, тому що існує "Baby Kumon" для дітей до двох років. 3-річні діти часто починають вивчати кілька слів. Ось чому багато дітей у сім'ях, які хочуть почати вивчати Кумон з раннього віку, починають з 7А як відправної точки.

Які ключові стратегії?

Матеріал у цьому віці подається у формі читання надрукованих слів вголос разом з батьками. Тож для дитини він не надто відрізняється від книжки з картинками і, швидше за все, не буде великим тягарем.

Якщо хтось і повинен відчувати стрес у цей час, то це батьки.

У Кумоні домашні завдання виконуються щодня. Кількість роздруківок на день може бути збільшена або зменшена в залежності від мотивації та прогресу дитини, але основне правило Кумона - вчитися вдома щодня. Однак діти у віці трьох-чотирьох років не намагаються добровільно займатися Кумоном щодня. Для того, щоб вони вчилися потроху щодня, батьки повинні заохочувати їх робити це щодня.

Однак, навіть без кумону, у вихованні дітей трапляються ситуації, які можуть розчаровувати. Я борсався, а було вже за 8 вечора. Завтра ти підеш на заняття з кумону, і тобі треба буде виконати домашнє завдання. Я поспішаю сказати дитині, щоб вона займалася кумоном, але вона взагалі не починає кумон. У таких ситуаціях ви неминуче чините тиск на дитину, щоб вона займалася Кумоном. Якщо цей тиск зростатиме, дитина зрозуміє, що батьки сердяться, коли говорять про Кумон, і, природно, почне не любити Кумон.

Крім того, якщо дитина повільно вчиться, вона може взагалі не змогти рухатися далі з цього моменту.

У Кумоні для кожного матеріалу є певний критерій: "Якщо ти можеш зробити це за певну кількість хвилин, то можеш переходити до наступного матеріалу". Однак багато маленьких дітей не хочуть вирішувати завдання швидко. Тому їм може набриднути нескінченне повторення одного й того ж матеріалу, не закінчивши його близько 7А.

Батьки, які кваплять своїх дітей у цьому питанні, лише викликають у них стрес. Якщо класному керівнику не здається, що він не може знайти нічого цікавого для роботи з дитиною, продовження роботи з Кумоном на цьому етапі не дасть хороших результатів. Краще припинити заняття і розглянути можливість відновлення, коли дитина трохи підросте.

Які зміни ви помітили у вашій дитині в результаті завершення курсу Кумон 7А?

Нижче наведено список змін, які ми побачили в результаті закінчення курсу Kumon Japanese 7A.

Найпомітнішою зміною стало розуміння мови.

До цього вони читали книжки з картинками та бачили таблицю Aieo. Однак не було жодних ознак того, що вони бачили літери. Коли вона побачила ілюстрації на діаграмі Aieo, вона сказала: "Морозиво! Полуниця!" але вони не реагували на літеру "а" чи "і".

У Kumon Japanese 7A ілюстрації з літерами та сторінки, на яких є лише літери, читаються по черзі. Таким чином, увага дитини також спрямована на літери. Дійсно, якщо малюнки і текст розташовані поруч, як у книжці з картинками, то для маленьких дітей природно, що їхні погляди будуть спрямовані на малюнки. Кумон, здається, створив можливість привернути увагу дітей до літер.

Як тільки вони дізналися про літери, змінилися і книжки з картинками, які вони хотіли читати. Інтерес переключився з книжок із привабливими малюнками на книжки про літери. Відповідно до цього, я змогла читати книжки з картинками в таких жанрах, як "слова, що починаються на а", і я змогла створити можливість побачити такі слова, як, наприклад, "позіх", які напрочуд важко побачити природним чином у повсякденному житті.

Я відчувала, що важко перевести дитину зі світу малюнків і звуків у світ літер, але Кумон всього за один місяць змінив фокус уваги моєї дитини. Мушу сказати, що Кумон - це дійсно те, що треба.

QooQ