Який матеріал містить Kumon Math 6A Гарний старт у вивченні математики Kumon починається з правильного розуміння батьків.

2023-05-28

математика

t f B! P L

Для якого віку призначені матеріали з математики 6A Kumon?

Матеріал 6A - це перший матеріал у математиці Кумон. Оскільки вік, з якого можна починати займатися з Kumon, часто починається з трьох років, багато дітей починають працювати з 6A у віці трьох-чотирьох років.

Що ж це за матеріали Kumon Math 6A?

Спочатку давайте перевіримо пояснення формул Kumon.

За допомогою ілюстрацій, лічби ● та читання цифр діти повністю знайомляться з числами до 10 і розвивають здатність переходити до матеріалів 5А. Мета полягає в тому, щоб діти вміли читати і легко називати числа до 10, а також рахувати ілюстрації та ● до 10, щоб зрозуміти кількість предметів.

Підхід до поняття числа базується на різних аспектах, таких як предмети, символи та цифри.

Які ключові моменти є основними у підручнику Kumon Maths 6A?

Важливо пам'ятати, що тут важливо чітко розуміти різницю між "рахуванням" та "розпізнаванням чисел".

Тут "рахувати" означає вміти вказати на щось і сказати "1, 2, 3... показуючи на щось. З точки зору дорослого, на цьому етапі дитина може помилково вважати, що вона вміє розпізнавати числа. Вона може сказати: "Тепер я вмію рахувати від одного до десяти. Далі йде 11 і вище", часто помилково вважаючи, що вона засвоїла числа до 10.

Але насправді це не так. На цьому етапі, наприклад, якщо ви покажете на букву "9", дитина ще не зрозуміє, що це цифра 9.

На цьому етапі лічба нічим не відрізняється від того, щоб співати дитині дитячі віршики. Немає великої різниці між співом "На великому каштані" і "Раз, два, три, чотири...". Немає великої різниці між співом "На великому каштані..." і "Раз, два, три...". Вони просто імітують звуки, які чують, і нерозбірливо вимовляють слова, не розуміючи, що є слово "ічі" або що "один" читається як "ічі".

Насправді, коли я показую дитині на "три" на цьому етапі життя і питаю: "Що це?". Вони рахують "один, два, три, чотири..." або "сім". І вони порахували і відповіли "сім". Розуміння чисел не є простим поняттям.

"Розпізнавання чисел" не є основним завданням у 6А

Коли будь-яка людина дізнається щось нове, вона намагається зрозуміти це нове, спираючись на певну інформацію, яку вона вже знала. Чим менше вона пов'язана з тим, що людина вже знала раніше, тим важче їй буде засвоїти новий матеріал. Людині з невеликим спортивним досвідом потрібно багато зусиль, щоб досягти успіху в новому виді спорту, а тому, хто тримався подалі від наукових тем, може бути важко вивчати фізику.

Те саме стосується і вашої дитини. Часто саме цифри, а не хірагана, вперше відкривають їй зв'язок між буквами та їх значеннями і звуками. Розуміння того, що вони вивчають вперше, природно, має свою ціну.

І Кумон реагує на цю проблему, припускаючи, що немає необхідності розпізнавати цифри на етапі 6А.

Пояснення в офіційних матеріалах Kumon 6A включають завдання на "лічбу чисел до 10" та "лічбу кількості предметів". В обох випадках дитині потрібно лише назвати числа в порядку від 1, і немає жодної згадки про необхідність розпізнавання чисел. Розпізнавання чисел буде завданням, яке з'явиться в наступному матеріалі 5А.

Допоможіть дитині зрозуміти, для чого саме призначений цей матеріал!

Дорослим важко зрозуміти різницю між "рахувати" та "розпізнавати числа". Однак навчальні матеріали Кумон чітко розмежовують ці поняття. Тому, якщо ви не усвідомлюєте цих відмінностей, дорослим може здаватися, що ваша дитина вічно робить одне й те саме, хоча насправді вона дорослішає.

Кумон - це матеріал, де батьки також несуть тягар домашнього навчання. Відсутність видимого прогресу може легко призвести до розчарування та нетерпіння. Один невірний рух - і ви можете побачити, як ваша дитина бореться з "розпізнаванням чисел" у матеріалі 5А, і розчаруватися, дивуючись, чому вона не може робити те, що раніше вміла.

QooQ