Що це за матеріал - японська мова Кумон 4А Труднощі в письмі, починаючи з 4А, та ідеї щодо їх подолання.

2023-05-18

Японська (мова)

t f B! P L

Часто трапляються випадки, коли виконання домашніх завдань, починаючи з 4А класу японської мови кумон, займає більше часу, оскільки до 5А класу матеріал лише для читання, а з 4А класу діти починають писати літери. Існує багато випадків, коли дитина добре виконувала роздруківки до цього моменту, але раптом втрачає інтерес до їх виконання.

У цій статті ми пояснимо бар'єр 4А в японській мові Кумон.

Що це за навчальні матеріали Kumon Japanese 4A?

Спершу давайте перевіримо, що ж таке навчальні матеріали Kumon Japanese 4A.

Перевірте зображення навчальних матеріалів Kumon Japanese 4A

На відміну від попередніх навчальних матеріалів, головною особливістю підручника Kumon Japanese 4A є те, що в ньому з'являється "письмо". У першій частині ви будете писати один ієрогліф, дотримуючись порядку написання, а в другій половині ви будете писати зв'язне речення.

Якщо в попередньому матеріалі, 5А, речення читалися вголос, то в 4А потрібно писати.

Перевірте пояснення формули Кумона

Далі перевірте пояснення у списку матеріалів з японської мови Кумон.

Вивчіть основи письма хіраганою (наприклад, форму та порядок написання штрихів) та розвивайте вміння писати з достатнім натиском. Для розширення словникового запасу вивчають іменники за жанрами та поповнюють словниковий запас. Учні читають речення і поглиблюють розуміння змісту, навчаючись читати те, що є в реченні, вдосконалюючи навички читання хіраганою, сформовані в матеріалах 8А - 5А, так що вони можуть легко читати речення близько 50 знаків, стежачи за змістом.

Рівень складності читання більше схожий на закріплення вивченого до 5А, ніж на щось нове. 4А можна вважати новим навчальним матеріалом з письма.

В якому віці вивчаються матеріали?

Цільовий вік для 4A - 3 роки. Прогрес навчання в ранньому дитинстві сильно залежить від швидкості розвитку, тому це не та сфера, про яку варто надмірно турбуватися, але її можна використовувати як орієнтир.

Кумон японської мови до 5А - це читання, але письмо починається з 4А.

Коли учні переходять до 4А, матеріали кумону, які використовувалися для читання друкованих слів вголос разом, змінюються на матеріали для написання хірагани.

Матеріали кумону час від часу переглядаються, тому, залежно від часу, вони можуть почати писати літери в 5А або 3А класі. Так чи інакше, приблизно в цей час вони починають практикувати написання хірагани.

Є кілька причин, чому ваша дитина може зайти в глухий кут на цьому етапі.

Читання вголос може проходити пасивно, але написання літер вимагає ініціативи дитини.

При читанні вголос друк може продовжуватися, навіть якщо дитина трохи менш зосереджена. Батьки беруть на себе ініціативу при читанні вголос, тому дитина може бути пасивною до певної міри - якщо є 10 або близько того роздруківок, вони часто закінчуються приблизно за 10 хвилин.

Письмо, однак, не буде закінчене, якщо дитина не рухатиме руками самостійно. Для правильного письма також необхідна концентрація. Маленьких дітей, у яких ще спостерігаються коливання концентрації уваги, збивають з пантелику щоденні вимоги до більш високого рівня зосередженості.

Багато дітей мають труднощі з письмом тією ж японською мовою кумон.

Читання і письмо - це одна і та ж японська мова кумон, але для маленьких дітей вони вимагають чогось абсолютно різного.

Те, що потрібно для читання, більше схоже на навчання, наприклад, знати назви речей і навчитися читати хірагану. Для допитливої дитини це може бути справді приємною частиною навчання.

З іншого боку, у випадку з письмом, дітям складніше дається саме фізична частина. Правильно тримати олівець і малювати лінії так, щоб вони не виходили за рамки, - це більше питання здатності добре рухати тілом для маленьких дітей. Особливо у дітей у віці близько трьох років, кістки в суглобах рук ще не зрослися. Через те, що кістки не прикріплені, лінії виходять нечіткими, як би вони не старалися.

А оскільки вони вже бачили хірагану в попередніх навчальних матеріалах, вони не містять жодної нової інформації, яка б задовольнила їхню цікавість. Чим більше дитина працювала, керуючись допитливістю як рушійною силою, тим більша ймовірність того, що вона загальмує.

Дитина ще не звикла тримати олівець

Деякі діти не звикли тримати олівець у руках.

У дитинстві у них небагато можливостей тримати олівець у руках. Якщо вже на те пішло, вони набагато частіше тримають олівець під час малювання. Однак, багато олівців товсті і їх легко тримати, а при малюванні не буває ситуацій, коли потрібно провести точно пряму лінію.

Щоб писати хірагану, потрібно точно малювати прямі та криві лінії, а також збалансувати весь малюнок. Дітям може бути важко зробити це незнайомим олівцем.

Кумон також пропонує Зундун, вправу на малювання ліній олівцем. Ознайомтеся з поясненням переваг Зун-Зун нижче, і якщо ви відчуваєте, що це корисно, можливо, ви захочете поговорити про це з учителем.

Дивно, як маленькі діти можуть сидіти за партою десятки хвилин.

З цієї причини діти довше виконують домашнє завдання, коли вони знаходяться в рухомих матеріалах.

Але дітям буває важко залишатися зосередженими протягом тривалого часу. Навіть після вступу до початкової школи небагато дітей можуть зосередитися протягом 15 хвилин; для дітей, достатньо дорослих для роботи з матеріалами 3А, 10 хвилин - це хороший проміжок часу. Як згадувалося вище, додаткова концентрація потрібна для написання хіраґани. Безсумнівно, що поступово стає все важче і важче виконувати домашні завдання.

Незалежно від того, наскільки невмотивованою здається ваша дитина, якщо вона довго сидить за столом, ви повинні визнати, що це добре.

Занадто довге виконання домашнього завдання - це ознака того, що дитина демотивована.

Однак, якщо це триває довше, ніж 30 хвилин, це є напруженням як для дитини, так і для батьків.

Батькам легко помітити, що їхня дитина втрачає мотивацію, навіть не вимірюючи час. Батькам, мабуть, неприємно бачити, як їхні діти працюють над Кумоном у стані відсутності мотивації.

Однак також легко уявити, що майже жодна дитина не зможе миритися з тим, що їй не подобається, і працювати старанно і наполегливо. Батьки також перебувають під тиском, змушуючи дітей виконувати домашні завдання. Якщо діти не стараються, нерідкі випадки, коли сім'ї закінчуються сварками, а в найгіршому випадку - рішенням кинути Кумон.

Завдання батьків - стояти між кумоном і дитиною.

Концентрація не є тривалою. Потрібен час, щоб вирішити роздруківки. Діти відрізняються від людини до людини, тому неминуче бувають моменти, коли їм важко виконати домашнє завдання. І, звичайно, діти не можуть домовитися з учителем про зменшення кількості домашніх завдань, які вони повинні виконати.

Крім того, не можна очікувати, що детальний контроль з боку вчителя буде настільки ж ретельним. У Кумоні один вчитель опікується великою кількістю учнів, а система Кумон не дозволяє вчителю відігравати таку велику роль.

Коли домашнє завдання сьогодні є великим тягарем для дитини, тільки батьки можуть координувати його з учителем.

Звичайно, не так багато вчителів, які на прохання зменшити кількість домашніх завдань погодяться на це. Це тому, що Кумон хоче, щоб його учні працювали старанно і робили все можливе щодня, навіть якщо це буде трохи важка робота.

Однак батьки також хочуть, щоб їхні діти старанно працювали. Якщо темп виконання домашніх завдань їхніми дітьми сповільнився, вони вживатимуть заходів, щоб переконатися, що вони встигають виконати домашнє завдання. Не бажано підштовхувати дитину до межі, коли перед нею все ще стоять нездоланні бар'єри. Роль батьків полягає в тому, щоб поспілкуватися з учителем і знайти хорошу точку висадки.

Дозвольте їм подолати бар'єр 4А та отримати переваги японської мови Кумон.

Найбільша перевага Kumon Japanese полягає в тому, що через проблеми з розумінням прочитаного учні стикаються з якісними проблемами і набувають навичок розуміння прочитаного та освіти, які формують фундамент життя. Було б марно кидати Кумон тут.

Для того, щоб подолати стіну 4А, батьки спочатку повинні усвідомити, що тут є велика стіна. Тоді вони не повинні проявляти нетерпіння, коли їхні діти вдаряються об стіну, але знати, що діти самі роблять все можливе, щоб подолати цей момент, і, якщо потрібно, вони повинні поговорити з вчителями і домовитися.

У багатьох випадках діти, які навчаються на 4А, мають дошкільний вік. Ранній початок вивчення кумону та розвиток базових навичок читання дасть їм основу для розвитку не лише японської мови, а й усіх інших предметів. Це може бути багато роботи, але зробіть все можливе, щоб подолати цю перешкоду.

QooQ