Що це за матеріал Kumon Japanese 3A Акцент змінюється з читання та письма на розуміння.

2023-05-18

Японська (мова)

t f B! P L

Що це за матеріал Kumon Japanese 3A?

Спробуємо розібратися, що саме ви вивчатимете на курсі Kumon Japanese 3A.

Перегляньте зображення навчальних матеріалів Kumon Japanese 3A

Навчальні матеріали Kumon Japanese 3A виглядають наступним чином.

Питання для письма починаються з 4А. А в 3А є завдання на розуміння значення слів і речень та відповіді на запитання.

До цього часу, якщо ви вміли читати та писати ієрогліфи, ви могли розв'язувати роздруківки, навіть якщо не дуже добре розуміли зміст. Це відбувалося тому, що літери були написані в роздруківках, незалежно від того, чи були вони прочитані або написані.

Однак у завданні 3А від вас очікується розуміння змісту. Наприклад, у питанні, де потрібно подивитися на ілюстрацію людини, яка спить, і вибрати варіант відповіді "спить" або "ходить", правильна відповідь не позначається тоненькою галочкою. Вам потрібно подивитися на ілюстрацію, подумати самостійно і поставити позначку ◯ на тому варіанті, який є правильним.

Перевірка пояснень до формули Кумона

Далі перевірте пояснення у списку матеріалів японської мови Kumon.

Переконайтеся, що ви можете правильно копіювати форми ієрогліфів хірагани. Розширюйте свій словниковий запас, вивчаючи прикметники та дієслова на додаток до іменників. Практикуйте читання речень і зачитування сцен і дій, щоб забезпечити подальше розуміння змісту: навчіться читати речення хіраганою приблизно з 70 ієрогліфів з легкістю і з точним розумінням кожного речення.

Тут також слід зосередитися на "забезпеченні більшого розуміння змісту". Окрім продовження вивчення лексики, навичок читання та письма, 3А показує, що акцент робиться на розумінні змісту.

На якому етапі року вивчається матеріал?

З'ясуйте, де 3A вписується в загальну картину.

Цільовий вік для 3A - приблизно чотири роки.

У 3A постає питання, вивчати чи не вивчати англійську мову. Це пов'язано з тим, що 3A - це найлегший матеріал в курсі англійської мови Kumon. Однак, чи варто покладатися на Kumon English або на інші розмовні курси англійської мови - це та сфера, де сім'ї мають тенденцію розходитися у своїх рішеннях. Можливо, варто подумати про те, чи варто вивчати англійську, коли ви наближаєтесь до рівня 3А.

На що слід звернути увагу?

Головне, про що слід пам'ятати, атакуючи 3А, - це те, що 3А - це матеріал, орієнтований на "розуміння".

Розпізнавання літер, яке почалося в 6А, і практика письма, яка почалася в 4А, були значною мірою набуті в процесі домашнього навчання. З іншого боку, з точки зору розуміння речей, ви також можете розвивати свої навички в інших аспектах повсякденного життя.

Перш за все, важливо активно брати участь у щоденному спілкуванні. Ведіть багато розмов і намагайтеся, щоб вони спонукали до роздумів якомога більше. Можливо, ефективніше буде збільшити кількість відкритих запитань з більшою кількістю варіантів відповідей, а не закритих запитань з відповідями "так" чи "ні". Також корисно поступово і легко вводити запитання в читання.

QooQ