6 причин розпочати прийом Кумону в ранньому віці Початок прийому Кумону в ранньому віці - не найчастіший випадок для Кумону

2023-05-17

t f B! P L

Кумон - це урок, який максимально сприяє розвитку з раннього віку. Навіть маленькі діти можуть переходити від матеріалу, який вони можуть виконувати, до наступного рівня, і ви можете бачити, як вони неухильно дорослішають.

Хоча такі речі, як хірагана, лічба та підрахунок штрихів, вивчені в ранньому віці, можуть бути засвоєні батьками, перевага кумону полягає в тому, що він дозволяє переходити безпосередньо до матеріалів молодшої та середньої школи.

У цій статті ми пояснимо, чому Кумон є найкращим вибором для навчання з раннього віку, а також коли не потрібно відправляти дитину до Кумону. Ви можете відчути зростання, навіть якщо почнете навчання в ранньому віці

Якщо ви почнете навчання в Кумоні в ранньому віці, ви зможете прогресувати все далі і далі.

Кумон ґрунтується на повторенні основ, тому, якщо ви будете займатися довго, ви зможете рухатися далі, залежно від індивідуальних особливостей, і є матеріали, доступні для дітей віком від трьох років, і навіть є Кумон для немовлят до двох років, який називається "Baby Kumon".

Коли ви думаєте про те, щоб почати якесь навчання, засноване на дослідженні, не так багато уроків, які можна почати в такому ранньому віці. Більше того, навіть якщо ви почнете в ранньому віці, ви все одно зможете потроху просуватися через матеріал. Кумон популярний як урок, який легко зрозуміти і який дозволяє відчути зростання вашої дитини.

Відмінні матеріали для розвитку почерку Zun Zun

Кумон відомий для японської, математики та англійської мови, але для дітей молодшого віку також існує ресурс з розвитку почерку під назвою "Зундун".

Це навчальний матеріал, який дозволяє дітям практикувати малювання ліній олівцем, починаючи з прямих і кривих ліній і переходячи до все більш складних ліній, щоб вони могли писати цифри і хірагану.

Вчитель дає поради, як тримати олівець і навіть як малювати лінії. Діти можуть мати можливість вільно малювати, але вони не часто отримують шанс попрактикуватися в малюванні ліній так, як їм хочеться.

Більше того, "Зун-Зун" - це предмет, який є безкоштовним при вивченні японської мови та арифметики, а не платним, як інші предмети. Навіть батьки, які записують своїх дітей до Кумону, іноді не знають про існування "Зун-Зун", коли вони вперше приєднуються до школи. Зун-Зун, який дозволяє практикувати свій почерк за розумну ціну, є несподіваною перевагою, коли ви починаєте відвідувати Кумон у ранньому віці.

Нижче ми розглянули зміни, які відбулися з тих пір, як ми дозволили нашим дітям спробувати Зун-Зун. Ви побачите переваги вивчення часто недооцінюваної ходи при інсульті.

Огляд переваг Кумон ЗунЗун! Це не просто покращує почерк!

У деяких класах є рекомендовані Кумоном книги та навчальні іграшки.

Це залежить від класу, але в деяких класах також є рекомендовані Кумоном книги та розвиваючі іграшки.

Існує багато видів розвиваючих іграшок та книжок, але важко зрозуміти, що саме купити дитині, щоб зацікавити її. Вони займають багато місця, тому ви можете вагатися: "Спробую купити, а воно не спрацює", а також існує так багато різних типів, що важко зрозуміти, з чого вибирати.

Kumon пропонує значну кількість розвиваючих іграшок і має рекомендовані книги для кожного класу. Напевно, такі іграшки та книжки існують, і, перш за все, це велика перевага - мати можливість доторкнутися до того, що цікавить вашу дитину.

Вам не доведеться самостійно обирати навчальні матеріали

Багато батьків можуть захотіти дати своїм дітям щось для навчання, навіть якщо це не Кумон. Дехто хоче, щоб їхні діти принаймні вміли писати своє ім'я, коли підуть до початкової школи, або ж вони хочуть дати їм освіту для обдарованих дітей.

Батьки можуть робити майже все, що можуть робити їхні діти в ранньому віці, тож вони можуть навчити своїх дітей чогось самі, якщо захочуть. Для цього існує багато навчальних матеріалів.

Однак скласти план навчання самостійно нелегко. Потрібно докласти чимало зусиль, щоб самостійно вирішити, які матеріали використовувати і до чого прагнути. З іншого боку, Кумон викладає базові речі, які діти вивчають у школі, тож помилок не буде, якщо ви дозволите їм вчитися в будь-якому випадку.

Кумон буде думати про навчальні матеріали і про те, як діяти далі, що добре для зайнятих батьків у сучасну епоху.

Викладання вдома може бути складним.

Навіть якщо ви самостійно підібрали навчальні матеріали і маєте чітку мету, це не має сенсу, якщо ви самі не вмієте викладати.

Але викладати нелегко. Навіть якщо вчителі, чия робота полягає в тому, щоб навчати, навчають, все одно щороку з'являються діти, які не можуть встигати за уроками.

Люди, які хочуть стати вчителями, - це, ймовірно, люди, які спочатку усвідомлювали, що вони добре вміють щось викладати. Після чотирьох років спеціалізованої освіти в університеті вони складають суворий іспит і щороку набувають досвіду викладання.

Але все одно є діти, які погано спілкуються в класі. Не дивно, якщо батьки не в змозі добре навчити їх навчатися.

Вчителі Кумону не обов'язково мають досвід викладання з самого початку, а також не обов'язково мають педагогічну освіту для роботи. Однак вони принаймні мають досвід роботи з учнями Кумону, а матеріали Кумону легко засвоюються під час самостійного навчання.

Однією з причин звернення до Кумону є те, що він не вимагає особливих навичок у навчанні батьків.

Кожен третій студент Токійського університету - колишній учень Кумону

Це історія, яка часто згадується, коли говорять про Кумон, але існує опитування, яке показує, що понад 30% студентів Токійського університету - колишні студенти Кумона.

Якщо поглянути на розбивку, то 43,4% продовжували навчання в Кумон протягом п'яти років або більше, а понад 30% перейшли на рівень J, який еквівалентний середній школі, з усіх предметів. Набуті навички - це не лише базові академічні навички, а й некогнітивні навички, такі як здатність до наполегливості та вміння зосереджуватися, які відзначили майже 90% респондентів.

Кумон з раннього віку може бути дуже корисним, якщо його продовжувати

Продовження занять кумоном стає тим складнішим, чим вищий клас. Це пов'язано з тим, що вони починають відвідувати школи для підготовки до вступних іспитів або займатися в гуртках. Якщо ви хочете продовжувати кумон протягом тривалого часу, краще почати раніше.

Кумон - це урок, який можна починати в дуже ранньому віці. Існує багато уроків, які можна проводити з раннього віку, але не так багато, які можна продовжити в початковій та молодшій школі. Крім того, матеріал, який ви вивчаєте в Кумоні, майже напевно допоможе вам у виконанні шкільних завдань, його легко зрозуміти, і ви відчуєте справжнє почуття зростання.

Ви можете викладати той самий матеріал самостійно, хоча б у перші роки, але це потребує багато часу та зусиль, щоб підібрати правильні матеріали, і ви не завжди зможете викладати його добре. Зрештою, коли матеріал просунеться до того рівня, коли батьки не розумітимуть його, вони більше не зможуть викладати його своїм дітям.

А якщо ви зможете продовжувати займатися з Кумоном протягом тривалого часу, ви зможете отримати фундамент для набуття академічних навичок найвищого рівня.

Якщо ви почнете займатися Кумоном у ранньому віці, то спочатку його зміст буде занадто легким, і ви можете подумати, чи є сенс цим займатися. Але в довгостроковій перспективі це, безсумнівно, стане великою підмогою для вашої дитини.

QooQ