Які навчальні матеріали є в японській мові Kumon G Будьте готові до трьох змін кандзі, опис та скорочення.

2023-05-21

Японська (мова)

t f B! P L

Для якого рівня навчання призначені матеріали Kumon Japanese G?

Матеріали G відповідають рівню, еквівалентному молодшій середній школі 1. Навіть у другому або третьому класі молодшої середньої школи діти, які мають труднощі з японською мовою, починають вивчати Кумон на цьому рівні. Це тому, що Кумон підходить для ретельної повторюваної практики з простих областей, в тому сенсі, що основи можуть бути закріплені ще раз.

Я думаю, що зона об'єму - від 4 класу до 1 класу. Я сам вивчав матеріали G приблизно до 5 класу. Якщо ви зможете закінчити матеріали G у 3 класі, то отримаєте трофей як "дуже просунутий учень", тому деякі люди можуть поставити це як одну зі своїх цілей. Якщо ви досягли цього рівня в 1 або 2 класі, ви можете сказати, що це дуже хороша дитина.

Який зміст кумон японської G?

Кумон Японська мова поділяється на G I та G II. Давайте спочатку перевіримо GⅠ.

На шляху до матеріалу GII студенти розуміють зміст довгих речень, що містять близько 800 ієрогліфів, в основному за сценами, розвивають навички розуміння прочитаного, щоб підтримувати обізнаність з темами та відстежувати їх, і в той же час покращують свої вміння писати самостійно; знайомляться з 50 книгами, віршами та іншими творами суйсен класу G, віршами та іншими творами в різних жанрах, розширюють свої читацькі та словникові навички; дізнаються про японську мову та культуру Японії. Вивчати не навчальні ієрогліфи кандзі з точки зору споріднених слів (слів, які широко пов'язані між собою) для розширення словникового запасу.

Виходячи з передумови "вміння читати зв'язно" аж до матеріалів F, пояснення полягає в тому, що це покращує вміння писати.

Щодо кандзі, використовується термін "Kyoiku Kanji", який позначає кандзі, що вивчаються в початковій школі. Це означає, що опрацьовуються "звичайні кандзі, крім навчальних кандзі" = кандзі, вивчені в молодшій школі, але, на відміну від матеріалів F, частина про те, скільки кандзі вивчається, більше не вказується явно.

Студенти опановують базову навичку скорочення (узагальнення теми вихідного тексту в одне речення). Студенти вчаться скорочувати речення, усвідомлюючи "тему та опис" (що говориться і як говориться), і поступово вдосконалюють свої навички письма. Словниковий запас розширюється завдяки вивченню звичайних ієрогліфів кандзі. Вивчення граматики та розуміння прочитаного на рівні вступних іспитів до середньої школи також здійснюється на основі сформованих навичок розуміння прочитаного.

Саме тут з'являється нове поняття "скорочення". Навички письма також постійно описуються.

Які особливості Kumon Japanese G?

Матеріали Kumon G мають три особливості.

Зникає позначення кількості слів кандзі, які потрібно вивчити.

Перше, на що слід звернути увагу - це позначення кандзі.

До цього часу, наприклад, кількість кандзі для відповідного класу та кількість ієрогліфів, що підлягають вивченню, в матеріалах Kumon Japanese G були чітко вказані, наприклад, "91 з 181 елементарних 6-ти розрядних кандзі повинні бути вивчені" або "Елементарні 6-ти розрядні кандзі повинні бути розглянуті в цілому, використовуючи ідіоматичні фрази в якості відправної точки". Однак, починаючи з матеріалів G, цей опис зникає і замінюється розпливчастим твердженням, що "словниковий запас розширюється через вивчення загальновживаних кандзі".

Позиція Кумона полягає в тому, що учні вивчають кандзі, тому що вони необхідні для розуміння прочитаного. Навіть навчальні матеріали містять приклади речень і навігацію, і немає жодного уявлення про те, що Кумон просувається до рівня, коли кандзі запам'ятовуються або можуть бути написані в тестах. Скоріше, у мене склалося враження, що мета полягає в тому, щоб дійти до того, що "якщо ви читаєте разом з реченнями до і після, ви можете смутно розуміти значення". Я сам вивчив кандзі за допомогою Кумона, і за допомогою читання та тестів на знання кандзі я вивчив кандзі до рівня, на якому я міг отримувати бали в тестах.

Кількість кандзі, яку потрібно вивчити за клас, у молодших класах більш ніж удвічі більша, ніж у початковій школі, і кожне кандзі саме по собі стає складнішим.

Кумон японців оцінює вивчення кандзі тим вище, чим молодша дитина в молодших класах. Це пов'язано з тим, що в молодших класах можливість познайомитися з кандзі сама по собі є цінною, і навіть якщо ви лише смутно бачили кандзі раніше, ви зможете легко написати його завдяки його простій формі. Проте з плином навчального року з'являється все більше і більше кандзі, які важко написати, просто глянувши на них, як з точки зору значення, так і з точки зору форми.

З підвищенням класу зростає кількість випадків, коли учні самі відчувають, що одного лише кумону для написання кандзі недостатньо. Якщо ви дійшли до матеріалів G, що відповідає першому року навчання в молодшій школі, ви можете мати на увазі, що вам потрібно щось додаткове, коли справа стосується кандзі. Я вважаю, що це чудовий засіб для того, щоб підготуватися до тесту на знання кандзі.

Кількість ієрогліфів у письмових питаннях зростає з кожним разом.

Варто також звернути увагу на вміння писати.

Питання до матеріалів рівня F неминуче мають сильний нюанс "заповнення пропусків". Замість того, щоб писати довгі речення самостійно, багато питань вимагають від вас зрозуміти зміст тексту, а потім виділити відповідні частини. Навіть якщо респонденти писали опис, то він складався щонайбільше з 10 слів.

Цю тенденцію повністю змінює скорочення матеріалу GII. Навіть в офіційних прикладах матеріалів Kumon є питання в GII, які вимагають від учнів "стиснення до 45-50 символів". Ви можете бачити, що рівень складності запитань значно підвищився.

З'являється нове поняття "скорочення".

А ще є "скорочення" - головна особливість японської мови кумон.

Про скорочення ми говорили окремо. На відміну від "резюме", яке є технікою точного вилучення головних моментів з логічно структурованого тексту, "скорочення" - це техніка фіксації всіх видів речень у стислому вигляді. Обидва методи мають свої переваги, але "скорочення" характеризується ширшим діапазоном цільових текстів.

Що таке "скорочення" в японській мові кумон? Відмінності від "стислого переказу" та розуміння читання, на яке спрямований кумон

Інші навчальні матеріали часто мають справу з "резюме", тому можна сказати, що "скорочення" є характерною рисою японської мови Кумон. І матеріали G є першими матеріалами, в яких починається вивчення цього "скорочення".

Досвід написання вступає в гру в кумонському японському G

Виходячи з цих характеристик, можна сказати, що важливим у матеріалах G стає досвід викладу.

З точки зору навичок письма, звичайно, навички письма також необхідні для скорочень. Це пов'язано з тим, що на іспиті з японської мови Kumon вас попросять узагальнити речення певної довжини в одне речення. Таким чином, необхідно написати речення приблизно по 50 ієрогліфів, а це вимагає певного рівня навичок письма.

Однак письмові завдання до матеріалу F - це, в основному, питання на заповнення пропусків, що містять близько 10 символів. Навички письма навряд чи є необхідними, а рівень, що вимагається, стає вищим у матеріалах рівня G. Окрім матеріалів з кумону, студентам також потрібно досягти вищого рівня з канкену та композиції, щоб оволодіти ієрогліфами кандзі на рівні, який дозволить їм набирати бали на тестах.

Письмо - це вирішення всіх цих проблем в одному місці. Якщо ви будете часто писати, у вас буде багато можливостей складати довші речення. Це також гарантує, що у вас буде можливість підняти кандзі, які ви лише смутно запам'ятали, до рівня, придатного для використання.

Забезпечити можливість писати нелегко. На відміну від читання дітям, воно вимагає певної ініціативи з боку дитини. Наприклад, попросити дитину вести щоденник - ефективний спосіб зробити це, але може бути дуже важко змусити дитину звикнути вести щоденник.

Письмо - це спосіб самовираження, спосіб спілкування, засіб комунікації. Якщо у дитини є хтось, з ким вона хоче спілкуватися, вона буде більш мотивована писати.

У 2010-х роках соціальні мережі були хорошим способом для цього. У 2010-х роках соціальні мережі були хорошим способом спілкування, тому що був імпульс у таких медіа, як Твіттер і блоги, які були переважно текстовими і могли вестися приватними особами. Однак, якщо ми дійдемо до 2020 року, соціальні мережі також в основному базуються на аудіо та відео, як Instagram, Youtube і Tiktok. Можливості спілкування за допомогою тексту в наш час дійсно обмежені.

Вивчення програмування може стати одним із проривів. Це пов'язано з тим, що при написанні коду використовується текст, а не звук чи зображення, тому текст неминуче є домінуючим засобом спілкування між програмістами. Якщо ваша дитина має певну сферу інтересів, а не лише програмування, один із способів зробити це - дозволити їй пройти весь шлях від початку до кінця. Для того, щоб ваша дитина стала комунікатором, вона повинна знати щось достатньо добре, щоб бути здатною навчити цьому.

Зануртеся в те, що їй подобається робити, до того рівня, коли вона зможе навчати інших. Це може бути ключем до того, щоб вийти за рамки збільшення кількості письмових робіт у G-матеріалах.

QooQ