Коли слід починати вивчати кумон японську мову Починати можна з трьох років.

2023-05-24

Японська (мова)

t f B! P L

Коли слід починати вивчати японську мову кумон? Оскільки кумон можна починати вивчати від немовляти до старшої школи або навіть у дорослому віці, може бути важко знайти правильний час.

У цій статті ми розглянемо відповідний час для початку вивчення кумон японської мови.

Причини, чому варто замислитися над тим, коли починати вивчати японську мову кумон

У порівнянні з іншими уроками або школами, є чіткі причини, чому ви можете бути не впевнені, коли починати вивчати кумон.

Немає мети з кінцевим терміном.

Розглянемо екзаменаційну школу для підготовки до іспитів. Метою відвідування репетиторської школи є, звичайно ж, досягнення хороших результатів на іспитах. Тому час для початку відвідування репетиторства, природно, відраховується назад від дати іспиту. Що стосується вступних іспитів до середньої школи та університетів, більшість студентів починають дізнаватися про іспити наприкінці другого курсу. Для вступних іспитів до молодших класів середньої школи, як правило, час вступу до школи для підготовки до іспитів припадає на четвертий клас. Інші можуть захотіти вступити до школи раніше, щоб отримати перевагу. У будь-якому випадку, на питання, коли починати, можна відповісти досить просто, оскільки стратегія ґрунтується на роботі у зворотному напрямку від мети.

Те ж саме буде справедливо для багатьох уроків. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина досягла результатів у тій чи іншій сфері навчання, будь то спорт або музика, майже завжди краще почати навчання якомога раніше. Якщо дитина виявила бажання спробувати щось, не потрібно думати, коли починати, а якщо мотивом є бажання трохи потренуватися, не потрібно думати, коли починати ставитися до занять так серйозно.

Однак Кумон - це інше.

Це не означає, що в заняттях кумоном немає ніяких цілей. Насправді в Кумоні є багато елементів, які можна використовувати як цілі, наприклад, номер на роздруківці, який показує, яку частину класу ви зараз вивчаєте, трофеї за ваш прогрес і ваш національний рейтинг.

Однак, навчання в Кумоні відбувається в індивідуальному темпі кожного учня. Немає ніяких подій, пов'язаних з конкретною датою, таких як іспити. Навіть в одній віковій групі є діти, які вивчають додавання і віднімання, і діти, які вивчають факторинг, тому немає можливості розвинути почуття конкуренції. Без конкуренції не народжується ідея "в якому віці я повинен почати раніше за інших".

Безумовно, буде менше підказок, щоб вирішити, коли починати займатися Кумоном.

Це не є нагальним питанням.

Крім того, порівняно з іншими предметами, у японської мови менше можливостей почати вивчати.

Щодо англійської мови, то найкращим часом для початку буде початок шкільних занять або коли ви плануєте складати тест на знання англійської мови. Що стосується математики, то навички обчислень є важливими в початкових класах початкової школи, тому можна припустити, що Кумон починають вивчати з метою покращення навичок обчислень.

Однак, відсутність навичок японської мови важко помітити. Якщо вашій дитині важко дається японська мова, перше, що спадає на думку, - це, мабуть, кандзі. Оскільки вони спілкуються японською щодня, важко вчасно запідозрити відсутність навичок читання. І коли ви думаєте про те, щоб вони вивчили кандзі, я думаю, мало хто згадує про японську мову кумон. Це тому, що вправи з вивчення кандзі та тести на знання кандзі є більш ефективними, ніж це.

Недостатній рівень володіння японською мовою в довгостроковій перспективі негативно впливає на всі предмети. Це, безумовно, дуже важливий предмет. Однак, з точки зору терміновості, ситуація, в якій виникне серйозна проблема, якщо навички японської мови не будуть покращені негайно, менш ймовірна, ніж в англійській або арифметиці.

Існує занадто мало тригерів, щоб вирішити, коли починати, спираючись на зовнішні фактори.

Вам потрібен тригер, щоб почати багато речей. Важко почати дієту, коли ви не відчуваєте себе товстим, і важко почати готуватися до іспитів, коли всі навколо вас грають. Потрібно багато енергії, щоб почати щось робити. Однак я думаю, що тільки в японській мові кумон такий сильний тригер не з'явиться найближчим часом.

Чому в кумоні немає "пускового механізму"?

Причина, чому тригер для запуску Кумону здається слабким, криється в його заснуванні.

Коли його мати побачила бланк відповідей, який вийшов з кишені Такеші, хлопчика з другого класу початкової школи, вона занепокоїлася, що результат не дуже хороший для її дитини, яка, на її думку, добре знала арифметику, і проконсультувалася зі своїм чоловіком, Кумоном Ко, який на той час працював учителем математики в середній школі.

Метод Кумона не був створений для досягнення чіткої мети. Скоріше, він народився з неясного бажання матері допомогти своїй дитині здобути базові навички шляхом самонавчання. Тому Кумон не набуває форми складання іспитів чи вирішення інших нагальних питань сучасного суспільства.

Проте арифметика почалася з одного-єдиного поштовху - "материнської тривоги". Однак, коли мова йде про японську мову, навіть елемент хвилювання не включений. Японська мова Кумон народилася з ідеї, що уроки математики Кумон були настільки ефективними, що цей метод навчання слід поширити й на інші предмети.

Якщо поглянути на історію проекту, то зрозуміло, що було важко знайти можливість розпочати його реалізацію.

Тож як вирішити, коли розпочати Kumon Japanese?

Якщо ви не можете очікувати на зовнішній поштовх, вам доведеться вирішити, коли починати за власною ініціативою.

Тож як вирішити, коли починати? Єдиної правильної відповіді немає, але є кілька корисних ідей.

Коли ви можете почати вчитися?

Перше, на що слід звернути увагу, це "коли я можу розпочати навчання в Кумоні".

Кумон - це школа з дуже широким віковим діапазоном, але, як і очікувалося, ви не можете почати вивчати японську мову з 0 років. У віці від 0 до 2 років існує програма для немовлят, яка називається Baby Kumon. Однак, на відміну від звичайного Кумон, Baby Kumon не пропонує окремого вивчення японської, математики та англійської мови.

Японську мову за програмою Кумон можна вивчати лише з трьох років, і хоча важко уявити, що діти розв'язуватимуть друковані задачі з трьох років, Кумон також пропонує сім різних матеріалів для дітей дошкільного віку, починаючи з 8А і закінчуючи 2А. Навіть якщо ваша дитина не вміє читати або тримати олівець, у нас є матеріали, що відповідають її рівню розвитку. Навіть якщо ваша дитина не є особливо швидким учнем, можна починати навчання з Кумоном у віці трьох років.

В якому віці легше вчитися?

Давайте подивимося на це з іншого боку. Ви можете почати вивчати Кумон вже у віці трьох років, але ви також можете почати навчання і в дорослому віці. Який найкращий час для початку вивчення кумону в дуже широкому віковому діапазоні?

Я вважаю, що це час, коли є багато вільного часу.

Як я вже згадував, існує небагато ситуацій, в яких японська мова кумон є важливою, але невідкладною. Можна з упевненістю сказати, що у вашому житті рідко трапляється момент, коли ви скажете: "Давайте зараз зосередимося на кумон японській мові".

Однак Кумон вимагає від студентів щодня вдома розв'язувати певну кількість роздруківок і відвідувати заняття двічі на тиждень. Щоб досягти остаточного засвоєння матеріалу, потрібно п'ять або десять років, а плата за навчання становить близько 8 000 ієн на місяць, що не можна назвати дешевою ціною.

Кумон японська - це перше, що відкладається на задній план, коли настає час, коли ви не можете собі цього дозволити.

Чим вищий клас, тим менше ви можете собі дозволити.

Тож коли в житті вашої дитини настає момент, коли ви найменше можете собі це дозволити? Перше, що спадає на думку, це період перед вступними іспитами. Хоча навчання, безумовно, є вищим пріоритетом перед іспитами, Кумон не готується до іспитів. Насправді, найімовірніший час для дитини, яка почала займатися кумоном у ранньому віці, покинути кумон - це коли вона вступає до школи для підготовки до іспитів за молодшу середню школу.

Або те саме стосується клубних занять. Особливо якщо вони належать до легкоатлетичного клубу, то не тільки кумон, але навіть поєднання шкільних занять і гурткової роботи може стати небезпечним. Клубна діяльність починається всерйоз у молодших класах середньої школи. Досить рідко учні можуть продовжувати займатися кумон після закінчення середньої школи.

Чим пізніше закінчується навчальний рік, тим більша ймовірність того, що навантаження іспитів і клубної діяльності збільшиться. Загалом, правильним буде сказати, що чим молодша ваша дитина, тим менше навантаження їй доведеться нести.

Звичайно, не тільки дитина повинна бути в змозі дозволити собі це. Це також стосується і батьків. Чим молодша дитина, тим більше навантаження на батьків, і чим більш незалежною стає дитина, тим меншим психічним і фізичним тягарем вона стає для батьків. Багато батьків, особливо в перші роки життя дитини, можуть бути надто зайняті, щоб вчитися.

Однак, з точки зору найкращого часу для навчання вашої дитини, чим раніше, тим краще.

Починати якомога раніше - це найефективніший спосіб!

У цій статті ми розглянули, коли починати вивчати японську мову кумон. Не завжди легко знайти правильний час для початку вивчення японської мови Кумон, але важливість покращення розуміння прочитаного дуже висока. Оскільки для навчання потрібен час, важливо почати вивчати мову до того, як з'являться інші, більш термінові події, і отримати міцний фундамент.

QooQ