Як далеко ви зайшли з японським кумоном Останній матеріал - найкращий. Якщо ви хочете скласти вступний іспит до молодшої школи, вам потрібно перейти до матеріалів рівня H.

2023-05-24

Японська (мова)

t f B! P L

Кумон японська має потенціал зробити японську мову сильним предметом не лише для вступних іспитів до молодших класів середньої школи, а й для всього екзаменаційного процесу, включно зі вступними іспитами до університетів. Однак є деякі речі, які необхідні для того, щоб отримати від неї користь.

У цій статті ми поговоримо про ефекти кумон японської та про те, як далеко слід просунутися у вивченні кумон японської на вступних іспитах до молодших класів середньої школи.

Сподіваємось, що у вас буде життя на іспитах без жодних труднощів з японською мовою.

Якщо ви зможете повною мірою скористатися потенціалом кумон японської, ви зможете вести життя, в якому не буде жодних труднощів у вивченні японської мови для вступних іспитів. Йдеться не лише про вступні іспити до молодшої школи, а й про вступні іспити до середньої школи та університету.

В японській мові Kumon більшість матеріалів для читання сучасної японської мови виконано до I рівня (що відповідає третьому року навчання в молодшій школі), а більшість матеріалів для старшої школи стосуються давніх і китайських текстів. Насправді, Кумон рекомендує книги лише до I матеріалу, а останньою рекомендованою книгою в I матеріалі є "Війна і мир" Толстого. Це найвищий пік з точки зору складності читання. Кумон, ймовірно, вважає, що учні мають принаймні необхідні навички для читання сучасної літератури після того, як вони закінчили I матеріал.

І це не лише розуміння прочитаного, яке набувається на цьому етапі. У Kumon студенти не просто читають уривки, а й вирішують питання у формі резюме та витягів, які використовуються на іспитах. Kumon може допомогти вам розвинути не лише необхідні навички розуміння прочитаного, але й вміння вирішувати проблеми.

Ви можете отримати бали за базові питання, такі як на звичайних вступних іспитах до університету.

Кумон особливо ефективний для іспитів, які вимагають швидкого вирішення базових питань. Найефективніші результати, ймовірно, спостерігаються в питаннях, подібних до тих, що зустрічаються на звичайних вступних іспитах до університетів.

Я сам просунувся до того моменту, коли закінчив матеріали Кумон з японської мови I. Як студент Кумон, я перебуваю на рівні "так собі", але, як згадувалося вище, я отримав хорошу основу для читання сучасної японської мови.

Пізніше, коли я навчався на другому курсі середньої школи, був випадок, коли весь навчальний рік намагався вирішити Центральний тест (загальний іспит першого етапу) один раз перед початком повномасштабного екзаменаційного навчання, і я отримав майже ідеальний бал з сучасної японської мови. Мені соромно зізнатися, що я майже не займалася домашньою підготовкою в той час. Можу сказати, що це була суто сила японської мови кумон.

Якщо ви можете просунути Кумон далі, ви також можете навчитися читати давньокитайську та китайську літературу, тому ми часто бачимо випадки, коли студенти отримують майже ідеальні бали з самого початку.

Хоча в іспиті для молодших класів середньої школи є питання на розуміння прочитаного на значному рівні, якщо ви вмієте читати на університетському рівні, ви зможете впоратися з більшістю запитань. А з Кумоном можна перейти до матеріалу середньої школи, ще навчаючись у початковій школі. Ще в початковій школі ви можете набути базових навичок, які дозволять вам не відчувати труднощів з японською мовою, в тому числі і на вступних іспитах до університету. Кумон японська має такий потенціал.

Полегшення японської мови для вступних іспитів до молодших класів середньої школи йде набагато далі, ніж матеріали на "F".

З іншого боку, якщо акцент робиться на вступних іспитах до молодших класів середньої школи, одна з теорій полягає в тому, щоб закінчити Кумон до матеріалів F (еквівалентно 6 класу) до 4 класу, а потім перейти до школи для підготовки до вступних іспитів до молодших класів середньої школи. Ця стратегія дає учням більше часу на підготовку до вступних іспитів, оскільки вони закінчують програму початкової школи перед тим, як вступити до школи для підготовки до вступних іспитів до молодшої середньої школи.

Це має певний ефект в арифметиці. Хоча Кумон не займається графічними завданнями з арифметики, на Кумоні можна розвинути базові навички обчислень. Кумон також допомагає розвивати навички навчання, тому є певні переваги у використанні цього методу в початкових класах.

Однак у японській мові кумон ця стратегія має лише обмежений ефект. Це пов'язано з тим, що рівень японської мови, необхідний для вступного іспиту до молодшої школи, набагато вищий, ніж рівень F матеріалів Кумон.

Вважається, що стандартний обсяг речень для вступних іспитів до середньої школи становить 3000 ієрогліфів. Однак у матеріалах Kumon Japanese F (еквівалент 6 класу) кількість ієрогліфів, що обробляються за один раз, становить лише кілька сотень, тож навіть якщо ви закінчите Kumon Japanese в кінці матеріалів F, ви не зможете протистояти японцям на вступному іспиті до молодшої середньої школи. Не те, щоб це було безглуздо, але цього недостатньо.

Моє враження від рівня складності текстів таке, що рівень складності текстових завдань японської мови Nada Junior High School приблизно відповідає рівню матеріалів GI, а складність самих запитань - рівню матеріалів HI. Хоча для питань, пов'язаних зі словниковим запасом, можуть знадобитися окремі заходи, якщо ви хочете комфортно підготуватися до вступного іспиту до молодших класів середньої школи, я вважаю, що проходження матеріалів рівня H є хорошим орієнтиром.

Нерідко студенти змінюють школу, якщо не можуть закінчити матеріали "Н".

Однак, в деяких областях отримати доступ до матеріалів "Н" дещо складно. Це пов'язано з тим, що рівень кумону такий, що якщо ви навчаєтесь протягом кількох років, є достатня кількість людей, які переходять до наступних трьох класів.

Якщо ви знаєте про вступні іспити до молодшої школи, то 4 клас - це час для зміни школи. Якщо ви почали вивчати Кумон у 1 або 2 класі, то для сімей, які знають про вступні іспити до молодшої школи, однією з рекомендацій буде завершити матеріал F до кінця 3 класу. Однак, щоб завершити матеріал H, необхідно перейти на два класи далі.

Говорячи про Кумон, саме в арифметиці результати найбільш очевидні. Речі, вивчені в молодшій та середній школі, не є корисними для вступних іспитів до середньої школи, тому, ймовірно, є стандартною практикою, коли учні переводяться до іншої школи після завершення матеріалів F. Однак, якщо застосувати цю теорію до японської мови, то деякі її частини не працюють належним чином. Як наслідок, студенти часто переводяться до іншої школи на півдорозі і закінчують навчання, не отримавши переваг від вивчення японської мови Кумон.

Ключові фактори - тривалість, розмови та кількість читання

Ми вже говорили про те, що матеріалів F недостатньо для того, щоб отримати достатній рівень читання з Кумон для вступного іспиту до молодшої школи. Тож як перейти до більш просунутих матеріалів до того часу, коли прийде час змінювати школу?

Почніть Кумон раніше

Прогрес у вивченні кумону прямо пропорційний тривалості часу, протягом якого ви його вивчаєте.

В японській мові Кумон необхідно розгадати 400 роздруківок, щоб пройти матеріал за один навчальний рік. Якщо ви хочете перейти з 1 класу (матеріал А) до 2 класу (матеріал Н), це означає 3200 аркушів. Більше того, кожна роздруківка розв'язується не один раз, а повторюється два або три рази.

Звичайно, прогрес може бути швидким або повільним, але я думаю, ви бачите, що для обробки такої кількості роздруківок потрібен час. З іншого боку, матеріали Kumon розвиваються крок за кроком, тож якщо ви не поспішатимете, то зможете досягти певного прогресу.

Для дітей до двох років це дійсно занадто рано, але варто розглянути можливість почати перед вступом до початкової школи. Чим довше ви будете займатися з Кумоном, тим більша ймовірність того, що ви зможете перейти на наступний рівень.

Трохи затягує час зміна школи.

Хоча це не є бажаним варіантом, існує також ідея продовжити час переходу до іншої школи.

Найпоширеніший час для переходу до підготовчої школи молодшої школи - це 4 клас, але не всі обов'язково вступають до школи в 4 класі. Деякі сім'ї з ентузіазмом починають навчання в молодших класах, тоді як інші з різних причин починають у 5 або 6 класі.

Це також правда, що щомісячна плата в Kumon дешевша. Якщо ви відчуваєте, що з Kumon ви близькі до досягнення ваших цілей, ви можете розглянути можливість зміни школи після закінчення навчання.

Працюйте над покращенням розуміння прочитаного поза Кумоном

Kumon Japanese є ефективним засобом для покращення навичок японської мови, але це не єдиний засіб. Є ще два засоби, які є особливо ефективними. Це розмови з батьками та читання.

Багато де говориться про те, що розмови з батьками пов'язані з навичками японської мови. Якщо ви можете вести орієнтовані на дорослих розмови про новини або книги, а не розмови, пристосовані до дитячої сторони розмови, здатність дитини до мислення швидко покращиться. Справа не тільки в тому, що дитина зможе вести бесіду на високому інтелектуальному рівні, але й тому, що для неї дуже важливо мати можливість вести рівну розмову з батьками на рівних. Бажання дитини активно розвиватися, як ніщо інше, розвиває її здібності, а розмови з дорослими безпосередньо ведуть до зростання навичок мислення.

Інша справа - читання. Жоден тест, незалежно від того, наскільки складним є питання щодо розуміння прочитаного, не є довшим за книжку в м'якій обкладинці. Завдяки читанню діти можуть вибирати книги в тих сферах, які їх цікавлять, а з історіями задоволення полягає в тому, що вони читають їх від початку до кінця. Вміння читати по книжці - найкращий спосіб покращити навички японської мови, і якщо діти стануть книголюбами, вони читатимуть понад 100 книжок на рік. Звісно, кількість прочитаного тексту в кумоні та школах для підготовки до вступних іспитів у молодшій школі відрізняється на порядки. Навіть якщо важко побачити зв'язок з оцінкою, немає нічого, що покращить ваші навички японської мови більше, ніж це.

Kumon Japanese - це остаточний спосіб покращити свої навички японської мови.

Kumon Japanese може допомогти вам набути всебічних навичок японської мови не лише для вступних іспитів до середньої школи, але й для вступних іспитів до університету. Це пов'язано з тим, що в той час як в арифметиці існує мало зв'язків між одиницями (наприклад, обчислення, вектори та ймовірність майже не залежать один від одного), в японській мові, якщо ви можете читати тексти на рівні вступних іспитів до університету, навряд чи ви не зможете читати тексти на рівні початкової та молодшої середньої школи.

Тому найефективніший спосіб використовувати японську мову Kumon - це закінчити матеріал якомога раніше. Якщо ви думаєте лише про те, щоб скласти вступний іспит до молодшої школи, то японська мова як іноземна є одним з керівних принципів.

Якщо ж ви бажаєте покращити успіхи в навчанні, вам слід або подовжити час, протягом якого ви продовжуєте займатися з кумоном, або працювати над покращенням японської мови вашої дитини поза межами кумону. Розмови з батьками та читання - ефективні способи зробити це.

Математика часто знаходиться в центрі уваги в Кумоні, але чим далі, тим більше ви будете бачити переваги японської та англійської мов. Замість того, щоб думати про те, як далеко зайти, давайте працювати з відчуттям того, що чим далі вони просуваються, тим більше переваг.

QooQ