Які переваги японської мови Кумон Переваги японської мови Кумон, яку викладають колишні студенти Кумон

2023-05-24

Японська (мова)

t f B! P L

Саме про арифметику ми часто чуємо в методі Кумона, але японська мова не дуже відома. В японській мові, як і в інших предметах, існує випереджувальне навчання, але це не той предмет, який обов'язково призводить до легко зрозумілих ефектів, таких як швидші обчислення.

То які ж ефекти дає кумон японська мова?

З точки зору колишнього студента Кумона, який вивчав японську мову, я хотів би поговорити про особливості та ефекти Кумон Японської і, навпаки, про ті частини Кумон Японської, які не є очікуваними.

Найбільша перевага Кумон Японської в тому, що вона розширює ваш інтелектуальний світ.

Перевага Кумон Японської полягає в тому, що вона може поглибити розуміння читання та культуру, які є базовою основою для навчання. Ця перевага досягається завдяки наступним трьом аспектам

Збільшення знань (кількість прочитаного)

Найбільшою перевагою кумон японської є те, що вона заохочує студентів багато читати.

Вивчаючи кумонну японську, ви не можете вивчити так багато кандзі. Звичайно, існують матеріали для вивчення самих слів, але 70-80% матеріалів використовуються для питань на розуміння прочитаного.

І якість книг, які використовуються для вправ на розуміння прочитаного, дуже висока. Нижче наведені книги, що використовуються в матеріалах GI, які вважаються еквівалентними першому року навчання в молодшій школі.

Сила слова "Кроляче око "Різдвяна пісня "Ботхан" "Що думав Ейнштейн "Як ви живете "Казки Шекспіра "Срібна ложка "Пригоди Шерлока Холмса "Перечитуємо вірші в підручниках "Забави поезії".

Посилання: офіційний сайт Кумона

Звичайно, повні тексти не доступні, але ви можете багато читати, просто працюючи з роздруківками Кумона.

Це мотивуватиме вас до читання

Не тільки тому, що ви читаєте роздруківки Кумона, ви можете забезпечити собі хороший обсяг читання. Інтерес до читання сам по собі зростає разом з японською мовою Kumon.

Як уже згадувалося вище, якість японських текстів Kumon Japanese висока. Високою є не лише якість написання, але й те, що питання складаються шляхом вилучення частин, які підходять для використання в якості навчальних матеріалів. Таким чином, я можу контактувати з багатьма новими світами знань, і моя зацікавленість розпалюється.

Мене також заінтригувала книга Кенро Дої "Структура Амае", яку я прочитав у матеріалах "Н", тож я знайшов її в бібліотеці і прочитав. Я був шокований тим, як кожен емоційний вираз у японській мові пояснюється за допомогою амае, і відтоді якість книжок, які я читав, явно змінилася. Мій інтерес змістився з романів для підлітків на критичну літературу та філософію.

Я вважаю, що гарне письмо часто є проблемою при підготовці до іспитів. Однак не багато дітей мають час насолоджуватися великими текстами, коли вони готуються до іспитів і відчувають тиск іспитів. Знайомство з чудовими текстами без тиску іспитів може підвищити мотивацію до читання та зробити його більш активним.

Ви можете отримати широкий спектр культури.

Ви можете здобути широкий спектр знань, тому що можете читати відомі тексти японською мовою кумон, яку важко читати в звичайному житті. Це знання, які більше схожі на культуру, ніж на щось безпосередньо пов'язане з іспитами. Гуманітарні науки не приносять негайної користі, і важко побачити зв'язок з екзаменаційними балами, але вони будуть корисними протягом тривалого часу на іспиті і після нього.

Ззовні може здатися, що освіта нічого не означає, але з точки зору людини, яка складає іспит, немає нічого більш заспокійливого. Їй легше зрозуміти поняття, які її оточення намагається збагнути з усіх сил. Крім того, оскільки освіта розглядається як передумова для спілкування, якщо ви її не знаєте, вас можуть не сприйняти всерйоз у суперечці.

Кумон дасть вам базові навички, які ви зможете використовувати протягом усього життя, навіть після того, як складете іспити.

Найбільшою причиною розчарування в японській мові Кумон є вступний іспит до молодшої школи.

З іншого боку, є багато людей, які розчаровані японською мовою Кумон. Основною причиною цього є те, що Кумон не дуже добре поєднується зі вступними іспитами до середньої школи.

Важко відчути, що кумон відображається в оцінках.

Важко відчути, що японська мова кумон безпосередньо пов'язана з оцінками.

Це частина навичок володіння японською мовою загалом. Навіть якщо ви читаєте багато книжок і розумієте складні поняття, вам потрібні техніки, щоб пов'язати ваші навички розуміння прочитаного з вашими оцінками. Крім того, на вступних іспитах до молодших класів середньої школи вимагається високий рівень розуміння прочитаного з інших предметів, окрім японської мови, але також вірно і те, що вміння читати тексти з питаннями є лише необхідною умовою. Просто вміння читати тексти запитань безпосередньо не призводить до отримання балів.

Крім того, не робиться акцент на ієрогліфах кандзі, тому важко сказати, що це безпосередньо пов'язано з оцінкою за іспит.

Однак це просто не має прямого зв'язку. Розуміння прочитаного та необхідні знання, які є вузькими місцями для багатьох людей, можна розвинути в японській мові Кумон. Це те, про що, мабуть, найкраще знають самі студенти, які вивчають кумон, а не їхні батьки чи викладачі. Базові навички, які називаються "основами" або "навичками мислення", не є чимось, що одразу відображається в оцінках, і не є тими навичками, які можна набути швидко. Важливо наполягати на тому, щоб Кумон постійно працював над цими навичками, оскільки вони не мають прямого відношення до іспитів.

Незначний вплив на вступні іспити до молодших класів середньої школи

Кумон не призначений для іспитів у молодшій школі.

Можливо, це пов'язано з тим, що він з'явився на світ у той час, коли вступні іспити до молодших класів середньої школи не були такими популярними, як зараз. Не лише в японській мові метод Кумона не підходить для вступних іспитів до молодших класів середньої школи. Наприклад, в арифметиці він не охоплює частину програми початкової та молодшої середньої школи. Метод Кумона охоплює весь курс середньої школи, але він зовсім не стосується завдань, пов'язаних з цифрами, тому природно, що він не буде корисним для підготовки учнів до вступних іспитів у молодшій школі.

Навіть якщо ви вивчаєте матеріал на кілька класів вперед, студенти часто провалюють вступні іспити в школах-зубрилках, тому що вони націлені на те, щоб скласти вступний іспит. Це відбувається тому, що вони ставлять перед собою зовсім інші цілі.

Якщо ви хочете скласти вступний іспит до молодшої школи, ви повинні знати, що метод Кумона - це не те, чим ви можете займатися постійно. Я вважаю, що якщо ви займаєтеся Кумоном, ви повинні прагнути до кінцевого матеріалу.

Кумон повинен бути спрямований на кінцевий матеріал. Колишня учениця Кумона розповідає, чому вона хоче, щоб її діти прагнули завершити кінцевий матеріал у початковій школі

Залучення батьків є необхідним

Більшість навчання в Кумоні - це самонавчання. Якщо є великий обсяг навчального матеріалу, який потрібно виконати вдома, природно, необхідна участь батьків.

Більше того, роль вчителя в системі Кумон обмежена, і він не обов'язково робить так багато, окрім того, що контролює прогрес у засвоєнні матеріалу та виставляє оцінки. Оскільки класами керують приватні особи, ресурсів керівництва не завжди достатньо.

Багато батьків звертаються до репетиторських шкіл, щоб допомогти своїм дітям у навчанні. Кумон мало що робить для виконання цієї ролі. Перевага Кумону полягає в тому, що діти з часом можуть розвинути звичку до самонавчання, але це неможливо з самого початку. З точки зору часу навчання у співвідношенні з навантаженням на батьків, ідея про те, що це не є економічно ефективним, є зрозумілою.

Щомісячна плата висока, але я вважаю, що те, що ми робимо, можна робити вдома.

Є небагато речей, які можна робити в "Кумоні", і які абсолютно неможливо робити вдома.

Якщо ви складаєте вступний іспит до молодшої школи, я б сказала, що вдома неможливо зробити те, що ви робите в репетиторських школах. Це тому, що підготовчі школи володіють величезною кількістю інформації та ноу-хау про вступні іспити до середньої школи, а також створюють умови, в яких діти можуть навчатися під їхньою опікою. Якість уроків вчителя може мати велике значення для вашого розвитку, і якщо ви отримуєте хороші оцінки, у вас з'являється стимул навчатися в класі з хорошими вчителями та однокласниками. Ви можете легко відчути сенс платити гроші і старанно працювати.

У Кумоні, з іншого боку, влада вчителя не така велика. Звичайно, є відомі класи, які випускають багато просунутих студентів, але Кумон - це, в першу чергу, самонавчання. Тут практично немає матеріалу, який може викладати тільки вчитель. Основи повторюються, тож ви просто повторюєте знову і знову матеріал, який є дещо легким для сучасних дітей. Чим нижчий рівень, тим більше я відчуваю, що можу робити те саме, не сплачуючи щомісячну плату.

Думаю, це схоже на базові тренування для спортивних команд. Бігати по периметру і займатися силовими вправами - це не те, що можна робити без членства в спортивному клубі, обладнання та друзів. Те ж саме можна зробити, бігаючи наодинці по сусідній дорозі і займаючись силовими вправами у себе в кімнаті. Очевидно також, що вам не потрібно платити сотні тисяч доларів за РІЗАП, щоб схуднути, якщо ви займаєтеся спортом і стежите за своїм харчуванням.

Однак для будь-кого, хто не є членом спортивного клубу, також очевидно, що існує дуже мало людей, чия базова фізична форма є кращою, ніж у членів спортивного клубу, або які можуть успішно схуднути самотужки. Дехто каже, що секрет успіху полягає в тому, щоб робити те, що може робити кожен, але в таких кількостях, які не під силу нікому іншому. Так само, напевно, небагато знайдеться дітей, які можуть так само ретельно виконувати елементарні обчислення та завдання на розуміння прочитаного, як учні Кумону.

Яка людина повинна займатися японською мовою Кумон?

Батьки, які активно читали своїм дітям книжки з картинками, добре підходять для вивчення кумон японської.

Скільки б ви не читали своїй дитині в дитинстві, слова з неї почнуть виходити набагато пізніше. Ви не отримаєте чітких результатів одразу, але в довгостроковій перспективі дитина накопичуватиме слова, а ви продовжуватимете читати їй, вірячи, що одного дня це матиме ефект.

Кумон японська мова схожа на це. Оскільки результати важко показати в балах, батькам важко відчувати себе щасливими від того, що їхні діти займаються кумон японською. Однак для дитини це можливість доторкнутися до тексту, який стане надбанням на все життя. Якщо ви той, хто розуміє, як це - інвестувати в щось невидиме, кумон японська підійде саме вам.

І навпаки, батьки, які прагнуть видимих результатів, можуть бути незадоволені Кумон Японською. Кумон не пов'язаний безпосередньо з результатами іспитів чи сертифікатами з кандзі. Якщо ви хочете отримати конкретний результат, то, звичайно, ви можете очікувати кращого результату від школи, що спеціалізується на підготовці до іспитів, або від навчальних матеріалів, що спеціалізуються на цій меті.

QooQ