Справжня цінність рекомендованих книг Кумона Вони забезпечують шлях до найвищого рівня розуміння читання для дітей на будь-якому етапі їхнього навчання

2023-05-16

t f B! P L

У цьому випуску ми розповідаємо про особливості рекомендованих Кумоном книжок. Їх справжня цінність полягає в тому, що вони показують шлях від першої книжки з картинками до найвищого рівня у спосіб, який може зрозуміти кожен, завдяки "поділу на рівні складності".

Рекомендовані книги Kumon поділені на рівні складності

Однією з головних характеристик навчальних матеріалів Kumon, які не обмежуються рекомендованими книгами, є "поділ на рівні складності". Рівень складності чітко розділений від немовляти до університетського рівня, так що діти будь-якого віку можуть почати навчання за матеріалами відповідного рівня складності відповідно до їхнього рівня розуміння.

Хоча Кумон має імідж програми для учнів молодших класів початкової школи, завдяки цій особливості "поділу на рівні складності", навіть діти в дошкільному віці та молодшій школі можуть досягти чудових результатів.

Ця особливість також відображена у підборі рекомендованих книг.

Читання можна починати на будь-якому етапі.

Рекомендовані Кумоном книги доступні для дітей віком від 0 до 15 років, причому книги для дітей віком від 0 до 2 років згруповані разом і поділені на 13 рівнів складності.

Оцінки та вік є лише орієнтовними. Кумон розвивається відповідно до рівня розуміння, а не класу чи віку, тому навіть з рекомендованими книгами ви можете почати читати на рівні, який відповідає вашому поточному рівню розуміння. Якщо ви продовжуватимете читати відповідно до рівня складності, ви зможете крок за кроком покращувати розуміння прочитаного.

Ви зможете набути навичок, які можна використовувати на вступних іспитах до університету і не тільки.

Тоді, природно, виникає питання: "Що робити після 16 років?". Відповідь на це питання: "Читайте рекомендовані книги". Відповідь на це: "Якщо ви прочитаєте всі рекомендовані книги, ви вже зможете прочитати більшість з них. Це тому, що книги, перелічені в найвищому рівні рекомендованих книг, виходять далеко за межі рівня молодшої середньої школи.

У матеріалах Кумона з японської мови, після того, як ви закінчите матеріали для першого класу, ви навряд чи знайдете сучасну японську мову, і в основному ви будете читати старі та китайські тексти. Це означає, що метод Кумона має політику набуття всіх необхідних навичок для читання сучасної японської мови до першого класу. Насправді, остання книга, рекомендована Кумоном, - це "Війна і мир" Толстого, і якщо ви можете прочитати її, то є небагато інших книг, які ви не зможете прочитати.

Хоча цільовий віковий діапазон - до 15 років, з точки зору розуміння прочитаного, книги, рекомендовані Кумоном, охоплюють вступні іспити до університетів і не тільки.

Більшість речей можна вивчити самостійно.

Як тільки ви отримаєте достатні навички читання, ви зможете вивчити майже все самостійно.

Наприклад, програмування. Це доповнення до предметів, які ви вивчаєте в школі, і якщо у вас немає власного досвіду, ви не знатимете, як його вивчити. Однак у програмуванні всю інформацію можна знайти в офіційній документації, і кращі програмісти посилаються на офіційну документацію. Якщо ви зможете правильно прочитати і зрозуміти текст, ви завжди зможете принаймні запустити програму на іспиті (самостійно).

Університетські дослідження також базуються на читанні статей та довідників, чи не так? Дисертації не призначені для читання, як бестселери в книжковому магазині. Їхній зміст є технічним і складним. Однак, якщо ви не прочитаєте багато робіт і не отримаєте мінімум знань, ви навіть не зможете почати своє дослідження. І навпаки, більшість робіт публікується, тому, якщо ви володієте навичками розуміння прочитаного, ви можете здобути необхідні знання самостійно.

На роботі це світ, де природно розуміти і вміти робити те, що в документах і посібниках все ще доступно. Крім того, є щось, щоб зберегти результати в тих частинах, які чітко не задокументовані або які більше ніхто не робить. Особливо в наші дні, з доступністю інструментів і поширенням віддаленої роботи через катастрофу з Короною, розмови значно скоротилися, а вага спілкування за допомогою документів і текстів різко зросла.

Часто кажуть, що навчання в школі не є корисним у суспільстві, але впродовж життя є багато можливостей, коли навчання є необхідним. Вміння вчитися самостійно дасть вам більше можливостей у житті.

Тож де я можу перевірити рекомендовані книги Кумон?

По-перше, ознайомтеся зі списком рекомендованих книг.

Рекомендовані книги Kumon

Ви можете перевірити рекомендовані книги за класом. Його дещо складно читати, але ви можете роздрукувати його, приклеїти на стіну і використовувати його для заповнення прочитаних книг.

Дозволяйте дитині робити те, що вона хоче.

Дозволяйте дитині робити те, що вона хоче. Це одна з основ та ідеалів батьківства. Щоб досягти цього, багато людей зосереджуються на тому, щоб бути толерантними і заробляти достатньо грошей.

Але коли ви озираєтеся на себе, чи багато з вас скажете, що причиною того, що ви відмовилися від того, що хотіли робити, був "батьківський дозвіл"? Частіше за все, це тому, що вони не мали можливості здійснити свої мрії в першу чергу, до того, як відмовилися від них через батьків.

Багато людей кидають спорт або музику, якими вони займалися протягом тривалого часу, тому що розуміють, що вони недостатньо хороші на вищому рівні, або тому що їхні батьки вирішують, що краще зосередитися на вступних іспитах, ніж продовжувати займатися далі. Рідкісним є випадок, коли студент отримав запрошення від престижного навчального закладу або бізнес-асоціації з рекомендацією, але відмовляється через проблеми з батьками. Звичайно, батьківське розуміння і фінансові ресурси є важливими факторами, але вищим пріоритетом є покращення власних здібностей дитини.

А розуміння прочитаного - це дуже універсальна навичка. Вміння читати книги, статті та документи має важливе значення при вивченні будь-якого предмету. Розуміння прочитаного потребує часу для вдосконалення, але це дуже економічно ефективна навичка, яку можна прищепити через освіту, оскільки вона є безумовно корисною.

QooQ