17 характеристик Кумона Дізнайтеся про світ методу Кумона, який має унікальну присутність у сучасних обстеженнях.

2023-05-16

t f B! P L

Сьогодні існують різноманітні репетиторські школи та заочні матеріали, і деякі батьки, які хочуть, щоб їхні діти вчилися, розглядають різні інші варіанти навчання, окрім Кумон. Серед них багато хто може не знати, які особливості має Кумон і з якою метою люди повинні відвідувати Кумон.

У цій статті я хотів би ретельно перерахувати як хороші, так і погані риси Кумону, а потім пояснити, що робить Кумон хорошим вибором.

Мета відвідування Кумону

Існує багато факторів, які можна навести як мету відправлення дітей до Кумону, але тут ми пояснимо характеристики Кумону за трьома основними категоріями.

Кумон дозволяє учням навчатися у власному темпі, не конкуруючи з іншими.

Перша характеристика Кумону полягає в тому, що він не чинить надто великого тиску ні на батьків, ні на дітей, дозволяючи їм розвиватися у власному темпі.

Низькі бар'єри для вступу

Перешкоди для вступу до Кумону дуже низькі.

Школи Кумон розташовані по всій країні, і станом на 2021 рік буде 15 800 шкіл Кумон. Це майже така ж кількість класів, як і кількість магазинів FamilyMart. Це показує, скільки існує шкіл Кумон. Якщо їх так багато, що їх можна порівняти з магазинами біля дому, то ймовірність того, що в легкодоступному місці є школа Kumon, також досить висока.

Віковий діапазон також широкий: є класи Кумон для немовлят, які називаються Baby Kumon, куди можуть ходити діти від 0 років, а є матеріали Кумон для учнів середніх і старших класів, які можуть продовжити своє навчання.

Вступних випробувань немає. Незалежно від того, чи є дитина найкращою в класі, чи найгіршою в навчанні, навчання починається з дещо легшого рівня відповідно до поточних здібностей. Оскільки це не одночасний клас, ніхто не звинувачує, якщо прогрес буде занадто швидким або занадто повільним.

Студенти мають різний вік і здібності, тому немає спільної мети для всіх. Якби мені довелося це сказати, я б сказала, що мета полягає в тому, щоб розвинути здібності кожної людини. Навіть якщо ви не маєте сильного почуття мети, ви можете почати Кумон з ідеї відправити свою дитину в Кумон на деякий час.

Можна сказати, що низький стартовий бар'єр у всіх аспектах є основною характеристикою Кумона.

Ви можете навчатися аж до закінчення школи у власному темпі.

Прогрес не прив'язаний до розкладу іспитів. Ви можете опановувати матеріал у власному темпі, а коли досягнете глибшого розуміння, можете переходити до наступного матеріалу. Немає кінцевого терміну, до якого ви повинні опанувати матеріал, тому ви можете не поспішати в тих сферах, в яких ви слабкі, і ви можете швидко просуватися в тих сферах, в яких ви добре володієте.

Вивчення матеріалів Кумону триває до закінчення середньої школи. За бажанням, ви навіть можете перейти до рівня університетського курсу. Ви можете розвиватися у власному темпі з раннього віку, або, навпаки, закріпити основи з того моменту, коли ви вже не в змозі встигати за шкільними уроками.

Можливість розвиватися відповідно до рівня розуміння є привабливим фактором для багатьох людей.

Деяким дітям подобається просуватися в засвоєнні матеріалу.

Оскільки вони можуть розвиватися у власному темпі, їхній прогрес пропорційний їхнім власним зусиллям. Отримання результатів за свої зусилля є великим заохоченням для дітей, хоча це залежить від їхньої індивідуальності.

Кумон має систему, в якій прогрес засвоєння матеріалу відображається в алфавітній та цифровій формі, що дозволяє дитині легко бачити, наскільки вона просунулася вперед. А в міру просування вони можуть знайти більш складні завдання, які можуть бути такими ж цікавими, як і рольові ігри.

Свобода самонавчання та помірний тиск вчителя кумон сумісні.

При прийнятті рішення про навчання в школі або на заочному курсі, головним фактором буде мотивація дитини. Яким би перевіреним не був метод навчання, якщо він не відповідає індивідуальним особливостям дитини, навряд чи її оцінки покращаться.

Конкурентноздатній дитині більше підійде репетиторство, в той час як дитині, яка зацікавлена в самостійному навчанні, більше підійде заочна форма навчання. Кумон характеризується свободою самонавчання, але з помірним тиском, пов'язаним з необхідністю здавати домашні завдання вчителю.

Існує тиск щодо здачі домашніх завдань викладачеві.

Ключовим моментом з точки зору стилю навчання є вимога здавати домашні завдання.

При заочному навчанні немає тиску на дитину, щоб вона вчилася, якщо батьки нічого не кажуть. Стресу не буде, але мотивації виконувати домашні завдання може не бути. Я також тричі починала Шинкенземі, але приблизно через два місяці кидала його, не виконуючи домашні завдання.

З іншого боку, у школах, що займаються підготовкою до іспитів, тиск на дітей зростає пропорційно до їхнього ентузіазму щодо іспитів. У підготовчих школах до вступних іспитів у молодші класи середньої школи дітям кажуть, що не тільки їхній клас, але навіть місце в класі визначається відповідно до їхнього тестового рейтингу. Було б ідеально, якби дух суперництва змусив дитину з більшим ентузіазмом ставитися до навчання, але в реальності дитина може впасти в депресію, або, з іншого боку, батьки можуть стати нетерплячими, тому що вони не зацікавлені в змаганні.

Кумон поєднує в собі найкраще з обох світів з точки зору тиску. Оскільки основою кумону є самонавчання, важко створити тиск конкуренції. Однак, оскільки домашні завдання потрібно здавати вчителю, існує тиск на виконання домашніх завдань щодня. Застосовується лише тиск самого навчання, тому процес навчання є настільки вільним від стресу, наскільки це необхідно.

Ви можете навчитися бути самокерованим.

Дивно, але в шкільному житті у вас не було можливості усвідомити, наскільки важливо продовжувати робити це щодня. Можливо, є можливість думати, що домашня робота - це важка праця, але мало хто відчуває, що домашнє завдання накопичується.

Кумон дає домашнє завдання у вигляді певної кількості частин кожного дня. Якщо ви займалися з Кумоном, то знаєте, що вага відбитків після пропущеного дня досить велика. Це просто тому, що ви повинні зробити роздруківки за два дні. Ви можете безпосередньо відчути розплату за пропущений день.

Особливо у віці, коли іспити не стоять на порядку денному, важко продовжувати стабільно вчитися з прицілом на майбутнє. Ніхто не може зрозуміти, що поганого в тому, щоб розслабитися на день, коли немає мети вчитися. Втім, у Кумона все одно немає чіткої мети, але якщо ви пропустите домашнє завдання сьогодні, вам буде важко завтра. Ще одна особливість Кумону полягає в тому, що ви можете усвідомити важливість продовження самостійного навчання кожного дня і розвинути звичку до самонавчання в більш конкретний спосіб.

Ретельний розвиток базових навичок

Досі ми описували характеристики Кумону з точки зору мотивації. Той факт, що діти не відчувають тиску конкуренції, значно зменшує нетерпіння батьків, а також самих дітей. А ще, оскільки є вчитель, якому здаються домашні завдання, це також створює відчуття необхідності виконання домашнього завдання.

Наступний аспект, якого ми торкнемося, - це власне навички, які набуваються.

Можна набути як точності, так і швидкості.

Кумон характеризується ретельністю в основах.

Роздруківки на п'ятисторінкових аркушах з двома сторонами. Система така, що якщо ви можете правильно відповісти майже на всі питання в межах ліміту часу, то можете переходити до наступного. Поруч з вами немає секундоміра, щоб виміряти час, і батькам не повідомляється приблизний час, але ви не проходите далі, поки не зможете вирішити завдання швидко і точно.

Практика не зупиняється на розумінні формули і вмінні розв'язати задачу, а повторюється до тих пір, поки задача не буде розв'язана швидко і точно. Найбільша особливість Кумона полягає в тому, що основи можна засвоїти досконально.

Навчіться швидко і точно рахувати і читати

Основи, які ґрунтовно охоплює Кумон, - це читання та обчислення.

Одних лише навичок читання та обчислення може бути недостатньо для того, щоб отримати оцінку на іспиті. Це пов'язано з тим, що на іспитах потрібно запам'ятовувати багато речей.

Однак, чим вище ви прагнете отримати оцінку на іспиті, тим більше читання та обчислення стають вузьким місцем. Читання та обчислення є основою всіх предметів, але їх нелегко опанувати на високому рівні. Без тренувань ніхто не зможе легко читати стародавні тексти чи критичні статті або легко розв'язувати задачі з математики. Навіть у природничих науках та суспільствознавстві потрібні неабиякі навички розуміння прочитаного, щоб прочитати і зрозуміти питання на вступному іспиті до молодших класів.

Вивчити основи на високому рівні нелегко і займає багато часу. Це не те, чого можна набути швидко, наполегливо працюючи безпосередньо перед іспитом, і мало хто може визнати, що проблема криється в основах, коли їхні результати є млявими.

Навички розуміння прочитаного та обчислення часто розглядаються як базові, тому здатність розвивати ці навички матиме велике значення в подальшому.

Вміння вчитися на випередження

Прогрес у Кумон визначається рівнем розуміння, а не поточною оцінкою. Тому, якщо ви зможете вирішувати завдання швидко і точно, ви зможете просунутися набагато далі, ніж ви вивчаєте в поточному класі.

Якщо ви продовжуватимете займатися з Кумоном протягом тривалого часу, то зможете засвоїти матеріал на два класи вище, ніж у поточному класі. Якщо ви вмотивовані, то можливість перейти до наступних трьох-чотирьох класів буде для вас великою принадою. У моїй родині ми також прагнемо завершити останній матеріал у початковій школі.

Кумон прагне до завершення навчального матеріалу. Колишня учениця Кумона розповідає про те, чому вона хоче, щоб її діти прагнули пройти весь матеріал у початковій школі Існує думка, що немає сенсу вивчати факторизацію в початковій школі. Це тому, що в початковій школі немає проблем з факторизацією.

З іншого боку, випереджувальне навчання є ефективним, якщо розглядати його в довгостроковій перспективі. Останнім часом інтегровані молодші та старші класи середньої школи продемонстрували велику ефективність у підготовці учнів до вступних іспитів до університетів, частково тому, що їм не потрібно витрачати сили на вступні іспити до старшої школи, а отже, вони можуть закінчити навчання в старшій школі раніше. У той час, як учні інших середніх шкіл готуються до вступних іспитів, учні інтегрованих середніх і старших класів можуть продовжувати навчання в середній школі, так що до другого року навчання в старшій школі вони завершують весь навчальний процес і можуть зосередитися на підготовці до вступних іспитів в університеті на останньому році свого навчання.

Те ж саме стосується і дошкільного навчання в Кумоні. Навчаючись заздалегідь, ресурси можуть бути перенаправлені на інші предмети під час підготовки до іспитів.

Моделі, в яких Кумон не працює добре

Ми перерахували сильні сторони Кумона, але хороші та погані сторони - це дві сторони однієї медалі. Які негативні наслідки мають характеристики Кумона?

Широка варіативність якості в різних класах

Як згадувалося раніше, існує так багато шкіл Кумон, що їх можна порівняти з магазинами. Крім того, щоб стати вчителем Кумон, вам не потрібен досвід викладання або ліцензія на викладання. І нерідко в одному класі працює лише один вчитель, що може легко призвести до відмінностей між класами.

Зміст матеріалу і спосіб викладання фіксований, і через процес самонавчання відмінностей у цьому відношенні небагато. Однак відмінності в атмосфері в класі можуть здивувати.

Іноді студентів буває занадто багато для викладача.

У Кумоні може бути лише один викладач на клас. У класі немає уроків, і основними завданнями вчителя є виставлення оцінок і роздача домашніх завдань, поки клас порожній. Вони просто чекають, поки учні вирішують завдання, але на відміну від вчителів, які проводять уроки, чим більше учнів, тим більш завантаженим стає клас.

Крім того, час, коли студенти приходять до класу, є певною мірою фіксованим. Багато учнів приходять на заняття з кумону одразу після закінчення початкової школи. Якщо таке трапляється, клас з багатьма учнями початкової школи і лише одним вчителем може бути повністю переповнений у певний час дня.

Незалежно від того, скільки ви робите самостійних занять, все одно бувають моменти, коли вам хочеться поставити запитання, коли ви тільки-но почали вивчати новий розділ. Якщо викладач зайнятий оцінюванням, немає можливості поставити запитання, і вам доводиться продовжувати думати самостійно. Це може призвести до розчарування батьків, незалежно від того, наскільки чудовими є матеріали.

У деяких районах і класах діти схожі на школярів

Перешкоди для вступу до Кумону низькі. Вступних тестів немає, а членські внески не надто високі. Коли це має позитивний ефект, це плюс для безперервного навчання, але коли це має негативний ефект, клас стає схожим на місце, де утримують дітей.

Кумон не тільки має низькі бар'єри для зарахування, але й дозволяє дітям легко відвідувати заняття самостійно. Через велику кількість класів, заняття часто проводяться в межах пішохідної доступності від дитини, і немає жодних часових обмежень, тому немає необхідності забирати дитину.

З іншого боку, це означає, що навіть батьки, які хочуть, щоб їхні діти залишалися з ними, поки вони працюють, а не просто навчалися, також можуть залишати своїх дітей з ними.

Дехто може заперечити, що Кумон - це самонавчання, і це нормально. Однак, якщо батьки не очікують, що їхні діти навчатимуться в Кумоні, таке ставлення, природно, передасться дітям. Якщо є діти, які несерйозно ставляться до навчання і пустують зі своїми друзями, то мотивація дітей, які відвідують заняття, значно знижується.

У наш час все більше батьків хочуть, щоб їхні діти відвідували приватні школи, починаючи з початкової та середньої школи. Це пов'язано з тим, що там відбувається відбір за результатами іспитів, що значно зменшує ймовірність того, що в одному класі опиняться проблемні діти або батьки-монстри. Однак, оскільки планка для зарахування в Кумон є низькою, все ще існує ймовірність того, що проблемні діти потрапляють до школи.

Рішення: слід використовувати пробні класи.

Щоб уникнути цих проблем, рекомендується добре використовувати пробні заняття.

Відвідуючи пробне заняття, намагайтеся, наскільки це можливо, відвідувати клас у той самий час, що й після основного зарахування. Також слід пам'ятати, що під час довгих канікул змінюється час, коли люди приходять на заняття.

Якщо є можливість, запитайте у викладача, в який час дня на заняттях менше людей. Викладач не наважиться попросити вас прийти в той час, коли викладання буде менш завантаженим. Крім того, при виборі класу також важливо знати, чи працює в ньому одна людина, чи є вчителі, які працюють неповний робочий день.

Якщо ви знаєте дитину, яка відвідує школу, яку ви хочете, щоб вона відвідувала, важливо порадитися з нею. З пробного класу може бути важко визначити, чи є там галасливі діти або погана атмосфера.

Те, що між класами є відмінності, характерно для будь-якої школи, але в Кумоні ці відмінності, безумовно, більші. Ви можете зменшити ризик упустити щось, отримавши інформацію про школу з різних сторін.

Навчальні матеріали ортодоксальні

Навчальні матеріали Кумон повторюють базову підготовку. Замість того, щоб бути приємними, матеріали Кумон створені для того, щоб приносити задоволення через повторення та практику.

Хоча ортодоксальні матеріали надають загальні навички, вони також мають деякі недоліки.

Існує багато подібних матеріалів.

Ортодоксальна природа матеріалів означає, що їх можна легко замінити.

Це не означає, що можна замінити саму систему Кумон. Оригінальність Кумона полягає в тому, що він наголошує на основах і ретельно повторює основи відповідно до поточного рівня розуміння. Однак, вірно і те, що якщо вирізати певні частини навчальних матеріалів, то можна знайти багато схожих матеріалів.

Наприклад, коли мова йде про додавання і віднімання, є багато матеріалів, які нічим не відрізняються від матеріалів для шкіл і заочних курсів, а також комерційних довідників. Оскільки вчителі не проводять уроків, є багато аспектів навчання, які батьки можуть робити самі, принаймні, якщо ці теми не виходять за рамки того, що можуть робити батьки.

Можна припустити, що важко побачити причину дотримуватися Кумону, коли існує так багато подібних навчальних матеріалів.

Домашнє завдання може бути тягарем

Кумон задає домашні завдання, виходячи з того, що ви повинні робити певну кількість роздруківок щодня. Навіть якщо немає ніякого тиску з точки зору конкуренції з іншими, безумовно, є тиск щодо виконання домашнього завдання.

Студенти можуть накопичувати домашні завдання або пропускати їх, що може бути болючим досвідом, але вони також набувають звички до самонавчання. Звісно, бувають випадки, коли домашні завдання стають сильним стресом у процесі навчання.

Оскільки немає ніякої конкуренції, ви самі вирішуєте, чи робити домашнє завдання, чи пропускати його. Не існує геніального способу подолати клопоти, пов'язані з навчанням. Існує багато матеріалів, які роблять навчання цікавим завдяки змаганню та гейміфікації, які, як правило, перетворюють навчання на рутинну роботу безпосередньо в порівнянні з ними.

Схильність до простих завдань.

Кумон наголошує на основах і ретельному повторенні. Це більше схоже на просту роботу, ніж на творчий підхід до вирішення проблем.

Відсутність інтересу до базової практики поширена не лише в навчанні, але й у всіх сферах. Ніхто не буде заперечувати важливість базової практики, але ніхто не приєднається до бейсбольної чи футбольної команди заради тренування м'язів чи бігу.

Навчання може бути цікавим, якщо воно задовольняє допитливість. Однак запитання Кумона не призначені для того, щоб бути інтелектуально цікавими. Деякі діти, особливо з інтелектуальною допитливістю, можуть вважати Кумон нудним і простим завданням.

Контрзахід: Визнайте, що Кумон не про "особливі речі", а про ретельність у речах, які сприймаються як належне.

Дивлячись на матеріали Кумон і на дитину, ви навряд чи подумаєте, що це можна зробити лише за допомогою Кумон. Чим менш досконалими є матеріали Кумон і чим довше ви не займалися Кумоном, тим сильнішим буде це відчуття. Це тому, що Кумон - це продовження базового навчання в ортодоксальний спосіб. Навіть батьки можуть робити те ж саме, хоча б зі своїми дітьми, не маючи спеціального педагогічного досвіду.

Однак, може бути дуже важко повторити це досконало аж до випускного класу середньої школи, адаптувавши це до рівня розуміння власної дитини. Коли дитина вміє додавати, якщо вона здатна повільно розв'язувати 90% задач, вона, як правило, схильна до того, щоб дозволити їй принаймні віднімати. Якщо день видався невдалим, легко подумати про те, щоб зробити перерву в навчанні на день або близько того. Таке невелике послаблення - це не те, що слід допускати з точки зору побудови міцного фундаменту. Якщо ви помилитеся в 10% додавання, то обов'язково помилитеся десь у задачі на факторинг, а якщо ви не будете швидким, то не зможете впоратися зі вступними іспитами в умовах жорстких часових обмежень.

Те ж саме стосується і розваг. Існує багато навчальних матеріалів та додатків, які роблять вивчення кандзі та обчислення цікавими. Однак матеріали, розроблені для того, щоб зробити навчання цікавим, стають все менш і менш поширеними з плином навчального року. Багато відомих довідників для вступних іспитів до університетів зрештою є суцільним текстом. Замість того, щоб змушувати дітей вчитися, обманюючи складність навчання за допомогою винахідливості дорослих, діти самі повинні десь навчитися, як підтримувати свій дух, щоб продовжувати вчитися, незважаючи на складність навчання. Самонавчання та щоденні домашні завдання Кумон дають дитині таку можливість.

Матеріали "Кумон" не призначені для підготовки до будь-яких іспитів.

Матеріали Kumon призначені для розвитку базових навичок, але вони не націлені на будь-які конкретні іспити. Ви просто розвиваєте базові навички у своєму власному темпі. Хоча концентрація на вивченні основ може мати великий ефект, існують також ситуації, в яких Kumon не підходить.

Спеціалізовані школи для підготовки до іспитів підійдуть, якщо у вас є чітка мета

Якщо ви маєте чітку мету скласти іспит, є кращі варіанти, ніж Kumon.

Типовим прикладом може бути вступний іспит до середньої школи. На іспитах в молодшій середній школі вам потрібно набути не лише базових знань, але й всебічних академічних навичок, включаючи прикладні, щоб отримати хороший бал під час іспиту. Те, що ви вивчаєте в Кумоні, - це основи основ. Якщо ви навчаєтесь завчасно, ви можете випередити програму вступного іспиту до молодшої школи. Якщо ви хочете скласти вступний іспит до середньої школи, Кумон не може з цим впоратися.

Деякі іспити, такі як TOEIC та Eiken, є більш сумісними, ніж інші. Проте, все ж таки було б ефективніше придбати спеціалізовані підручники.

Занадто багато випереджального навчання робить шкільні уроки нудними.

Кумон прогресує відповідно до рівня розуміння, незалежно від шкільних уроків. Це велика перевага в поглибленні розуміння, але це правда, що буде різниця між тим, що ви робите в школі, і тим, що ви вивчаєте в Кумоні.

Це не така вже й проблема, коли шкільні уроки проходять швидко, а Кумон використовується для того, щоб надолужити згаяне. Однак, якщо кумон значно випереджає шкільні уроки, шкільні уроки можуть здаватися нудними.

Подібна проблема виникає у школах для підготовки до вступних іспитів у молодшій середній школі. Питання на вступних іспитах до молодших класів набагато складніші, ніж на тестах у початковій школі, тому шкільні уроки сприймаються як надто легкі. Може статися так, що все, що вивчалося на шкільних уроках, вже було вивчено в підготовчій школі.

Однак на шкільних уроках не обов'язково важливо розуміти зміст уроків. Важливим є саме ставлення до навчання. Навіть якщо ви здатні вчитися на випередження в школі, то з переходом до старшої школи та університету вчитися на випередження стає все важче і важче. Коли ви досягаєте рівня, на якому вже не можете вчитися на випередження, ви можете виявити, що вам не вистачає здатності розуміти те, що ви чуєте вперше в класі.

Навіть якщо вони не просунулися так далеко вперед, їх не заохочують порушувати гармонію в групі через їхню здатність до навчання. Існує можливий ризик того, що діти ненавмисно налаштують проти себе тих, хто їх оточує.

З плином навчального року зростає нездатність продовжувати відвідувати школу.

Кумон навчає основам. Основи важливі, але вони не є терміновими і мають бути засвоєні до завтрашньої контрольної роботи.

А оскільки це не так терміново, Кумон можна легко відкласти на задній план, коли життя стає більш напруженим.

Коли діти переходять до наступного класу, вони стають більш завантаженими. Навчання стає складнішим, з'являється більше друзів, більше ігор, гурткової роботи та нових уроків, які потрібно вчити. Час і енергія обмежені, тому в якийсь момент настане межа.

Існують регулярні іспити, і ви не можете просто кинути заняття в клубі. Рівень складності у стосунках буде продовжувати зростати. У такій ситуації стає все важче зробити вибір продовжувати займатися кумоном. Навіть якщо ви зробите все можливе, щоб ваша дитина пішла в школу для підготовки до вступних іспитів, кумон може легко стати кандидатом на відмову від занять, якщо вони здадуться вашій дитині занадто складними.

Вступні іспити до середньої школи - ще одна причина покинути Кумон. Важко впоратися зі вступними іспитами в молодшій школі, використовуючи лише Кумон, і необхідно переходити до школи для підготовки до вступних іспитів у старших класах. Використовувати Кумон разом з репетиторством для складання вступних іспитів важко, тому якщо ви хочете скласти вступний іспит до молодшої школи, вам доведеться покинути Кумон.

У Кумоні часто трапляється так, що обставини, за яких доводиться кидати навчання, збільшуються зі зростанням оцінки.

Контрзахід: Забезпечити довший період часу, коли ви можете "дозволити собі продовжувати навчання в Кумоні".

Кумон не має цілей, обмежених у часі. Немає ніякої різниці у важливості основ, але також вірно, що термінові = обмежені в часі події з більшою ймовірністю будуть пріоритетними.

Але на чому слід зосередитися, на терміновому чи важливому?

Що можуть зробити батьки, так це почати навчання Кумону в ранньому віці, коли є менше термінових справ, і не чинити надмірного тиску на своїх дітей. Час, витрачений на основи, завжди окупиться пізніше у великій мірі.

Якщо ви продовжуєте займатися Кумоном протягом тривалого періоду часу, то часто виявляєте, що ви більш-менш випереджаєте події. На цьому етапі важливо не забувати, що Кумон - це лише основа. Фундамент важливий, але його недостатньо. Поділяючи з дитиною правильне розуміння того, що самих лише основ недостатньо, ви зможете запобігти ситуації, коли шкільні уроки будуть ігноруватися та викликатимуть антагонізм з боку оточуючих.

Яка позиція Кумону?

Кумон дозволяє учням розвиватися у власному темпі завдяки низьким бар'єрам для вступу, майже повній відсутності конкуренції та тому, що саме навчання приносить задоволення. Хоча навчання ґрунтується на самонавчанні, існує значний тиск щодо здачі домашніх завдань викладачеві, що допомагає розвинути звичку до самонавчання. Крім того, учні вивчають основи всіх обчислень - читання та обчислення - на високому рівні як швидкості, так і точності, що дозволяє їм вийти за межі поточного рівня класу.

Однак велика кількість класів, багато з яких є приватними, означає, що якість навчання може бути різною. Матеріали призначені для самостійного вивчення, тому вони мало впливають на навчання, але атмосфера в класі може бути поганою. Цієї проблеми можна певною мірою уникнути, якщо скористатися пробними заняттями та обговорити її з викладачем заздалегідь.

Іншим моментом є те, що навчальні матеріали є ортодоксальними. Матеріали, як правило, містять прості завдання, оскільки основи ґрунтовно висвітлені, і їм бракує винахідливості в плані того, щоб зробити матеріали приємними, порівняно з іншими матеріалами. Однак, навчання шляхом обману та розваг є лише тимчасовим. Зрештою, дітям потрібно сформувати власну позицію щодо розуміння та навчання, і Кумон дає їм таку можливість.

Кумон також не орієнтований на іспити, і є навчальною діяльністю, яку можна легко поставити як пріоритетну в певному сенсі. Якщо є іспит, то, звісно, важливо зосередитися на іспиті. З іншого боку, якщо Кумон можна продовжувати протягом тривалого часу, можна очікувати значних довгострокових переваг. Можна сказати, що батьки можуть зробити все можливе, щоб підготувати своїх дітей якомога довше, щоб вони могли дозволити собі займатися Кумон, враховуючи при цьому довгострокову політику освіти своєї дитини.

Загалом, Кумон - це система навчання, де ставлення батьків дуже важливе. Хоча немає жодних сумнівів, що вона допоможе дитині, результати Кумону потрібно бачити в довгостроковій перспективі. Батьки також повинні бути терплячими і мати стратегію, щоб дати своїм дітям достатньо часу для продовження занять з Кумоном.

Втім, зарахувати дитину до Кумону не складно, і існують також заходи, які гарантують, що дитина не спіткнеться зненацька.

Почніть з невимушеного підходу, продовжуйте протягом тривалого часу, і ви отримаєте велику віддачу в кінці. Якщо ви почнете Кумон з таким настроєм, то метод Кумон обов'язково виправдає ваші очікування.

QooQ