Що це за матеріал - Кумон японська D Це етап розвитку від інтерпретації речень до розуміння прочитаного.

2023-05-20

Японська (мова)

t f B! P L

Для якого класу призначена японська мова Kumon D?

Матеріали Kumon D еквівалентні 4 класу початкової школи.

Якщо ви почали вивчати Кумон у 2 або 3 класі, то стандартно закінчуєте матеріали D у 4 класі. Якщо сім'я докладає багато зусиль для вивчення Кумон, вони можуть досягти цього рівня в 1 класі. Якщо дитина досягла цього рівня в старших класах, це є видатним досягненням як з точки зору відданості сім'ї, так і з точки зору здібностей дитини.

Які матеріали містить Kumon Japanese D I?

На своєму офіційному сайті Kumon наводить приклади своїх навчальних матеріалів. Спочатку давайте ознайомимося з описом навчальних матеріалів D I.

Курс Kumon Japanese DⅠ спрямований на розвиток здатності швидко розуміти тему та розповідну частину складного речення, а також точно читати різноманітну інформацію, що міститься в реченні. Навчитися організовувати зміст речень відповідно до теми, а також запровадити читацьку позицію "розуміння у зв'язній манері", що є основним навчальним завданням D II. З 200 ієрогліфів кандзі в 4-му класі вивчається 104 нових ієрогліфи кандзі для розширення словникового запасу. Крім того, використовуючи радикали як відправну точку, проводиться комплексний огляд кандзі, вивчених у D I.

У матеріалі С були питання на вилучення важливої інформації з однієї групи речень, таких як "5W1H" та "питання-відповідь"; у матеріалі DII ці групи зміняться з однієї на декілька, і DⅠ є підготовкою до цього. Також збільшилася кількість ієрогліфів кандзі, що розглядаються в матеріалах.

Що ж це за матеріали Kumon Japanese DII?

Давайте продовжимо перевіряти пояснення до навчальних матеріалів DII.

Навчальні матеріали Kumon Japanese DII розвивають вміння розуміти зміст речень в одиницях "кластерів" для кожної теми, а також читати речення в кластерах з усвідомленням теми. З 200 ієрогліфів кандзі у четвертому класі вивчається 96 нових ієрогліфів кандзі для розширення словникового запасу. Крім того, учні повторюють усі кандзі, вивчені в DII, використовуючи радикали як відправну точку.

На постійній основі будуть задаватися питання на розуміння речень у "зв'язний" спосіб.

Що вимагається на курсі японської мови Кумон - це покращення розуміння прочитаного.

Здатність розуміти речення у зв'язний спосіб - це, якщо розібратися, покращення розуміння читання як такого.

Наприклад, ви зможете відповісти на основні питання японською мовою на іспиті, якщо зрозумієте суть уривка до і після запитання. Якщо питання складніше, вам потрібно буде зрозуміти суть всього речення і відповісти на нього. Якщо ви начитана людина, ви можете переглянути зміст, щоб зрозуміти суть книги в цілому, а потім уважно прочитати необхідні розділи. Крім того, якщо ви є експертом у певній галузі, ви можете прочитати не тільки книгу або статтю ізольовано, але й зрозуміти позицію статті в різних дослідженнях, пов'язаних з цією галуззю.

Підвищення когерентності призводить до покращення розуміння самого читання. Тому можна сказати, що "вміння читати речення по частинах", яке відпрацьовується в DII, є найпершим кроком до покращення розуміння прочитаного.

У Кумон японській D легко відчути, що "я не розумію, в чому проблема?". Легко відчути, що "я не розумію, в чому проблема?

Однією з проблем, яку часто можна почути навколо матеріалів D, є те, що діти "не розуміють змісту і просто копіюють проблемні речення".

З точки зору дорослого, зрозуміти зміст речення, сприймаючи його як єдине ціле, може бути само собою зрозумілим. Тому, коли вони бачать дитину, яка працює над матеріалами D, що вимагають розуміння змісту, вони вперше шоковані, усвідомлюючи, що дитина не розуміє текст так добре, як вони очікують. Крім того, матеріали Кумона - це повторення основ. Коли їх починають перевіряти на здатність розуміти зміст, який не є знаннями, вони часто сумніваються, чи буде ефективним підхід Кумона, який вони використовували до цього часу.

Однак розуміння змісту не є навичкою, яка набувається на початку роботи з дидактичними матеріалами, це навичка, яка набувається в процесі роботи з дидактичними матеріалами.

Багато дітей можуть розгубитися, оскільки від них вимагається використовувати свій розум у якісно інший спосіб, ніж раніше. Однак Кумон вважає, що не лише просте запам'ятовування знань, а й використання розуму, наприклад, розуміння змісту, можна набути за допомогою поетапного підходу та повторення. Замість того, щоб бути шокованими тим, що вони не зрозуміли зміст, краще думати, що вони зможуть зрозуміти зміст за допомогою цього матеріалу.

Досвід опрацювання великих обсягів інформації призводить до японської стратегії "Кумон" (Kumon Japanese D).

Для того, щоб набути здатності розуміти речення як єдине ціле, ефективно давати їм можливість опрацьовувати великі обсяги інформації.

Якщо на вас не тиснути, ви не усвідомлюєте необхідності сприймати речення як єдине ціле. Це тому, що якщо ви будете читати кожне речення з початку, то принаймні зрозумієте, про що йдеться в цьому реченні. Люди, які вміють читати зв'язно, можуть подумати, що таке читання забирає занадто багато часу і не дозволяє їм правильно зрозуміти зміст речення. Але для того, хто не вміє читати зв'язно, що поганого в тому, що він може зрозуміти речення?

Єдиний спосіб позбутися такого мислення - відчути потребу в швидкій і точній обробці інформації.

Наприклад, якщо ви любите книги, ви знайдете багато книг для читання. Але якщо ви не можете цілісно сприймати зміст, вам знадобиться багато часу, щоб прочитати книгу, і ви втратите розуміння того, про що в ній йдеться, на середині читання. Якщо вам все ж таки цікаво дізнатися, про що йдеться в книзі, ви повернетесь до неї і спробуєте прочитати її до кінця. У процесі вони зрозуміють, що їм потрібно читати по-іншому.

Щоденне спілкування також корисне з точки зору обробки інформації. Розмови між друзями важливі, але тут корисним є досить одностороннє спілкування. Якщо у вас є однокласник, який є наставником або гіком у якійсь галузі, у вас є можливість навчити його або її інформації, якої ви не знаєте. Люди, які можуть навчати, часто надто обізнані, щоб не розповідати багато непотрібних деталей. Якщо ваша дитина зможе знайти спосіб спілкування з такими людьми, вона навчиться краще вибирати і відбирати інформацію.

У матеріалах категорії С раніше згадувалося, що діти вчаться розуміти, яка інформація є важливою, через ознайомлення з історіями, тоді як у матеріалах категорії D важливо мати можливість читати книги, наприклад, ілюстровані книги, які розповідають все більше і більше про невідомі та різноманітні знання, а не історії, які природним чином викликають у них інтерес. Як батьки, можливо, більш ефективним буде підхід, коли ви допомагаєте дитині знайти і розвинути певну сферу інтелектуальної допитливості.

QooQ