Чи не покращує Кумон оцінки з японської мови Який підхід до зв'язку з оцінками

2023-05-15

Японська (мова)

t f B! P L

Малоймовірно, що лише Кумон Японська призведе до вражаючого покращення навичок японської мови. Це пов'язано з тим, що для набуття навичок японської мови потрібен час, і одного лише Кумон недостатньо для того, щоб ви читали достатньо.

Проте Кумон Японська дає вам словниковий запас, швидкість читання та інтерес до книг, які необхідні для збільшення обсягу читання. Створюючи можливості для дітей контактувати з книжками, спираючись на ці сильні сторони, Кумон Японська може бути дуже ефективною.

Читання стає ближчим до швидкісного читання, ніж до уважного читання.

Перший ефект Кумона в цілому полягає в тому, що швидкість розвивається раніше, ніж точність.

У Кумоні вам просто доведеться багато працювати. У клубній діяльності та на роботі існує ідея, що ви повинні звикнути до речей, а не вивчати їх, і я впевнений, що ви мали певний досвід таких практик, як 100 ударів та навчальні табори, коли ви були студентом, а на роботі це особливо стосується тих, хто викладає, що ви можете зрозуміти більше, перебуваючи на місці, ніж пояснюючи речі усно. Особливо це стосується тих, хто викладає.

Ніхто не хоче бути на етапі, коли до чогось треба звикати, перш ніж вивчити, і ніхто не хоче бути на етапі, коли треба звикати до кожної окремої речі. У навчальних таборах ви часто відчуваєте себе виснаженими і не можете сконцентруватися, і немає жодного способу виконати роботу без помилок, якщо ви не знаєте, що робите. Просто роблячи це, ви можете відчути багато інформації, про яку не можна просто говорити. Той, хто тільки вивчив бухгалтерію, не буде відразу ефективним у сфері бухгалтерського обліку, але після того, як ви закриєте рахунки, ви зможете впоратися з великим обсягом роботи.

Так само і в Кумоні, де навіть при вивченні нової сфери, єдине, що показують, - це приклади. Якість не випливає одразу, оскільки акцент робиться на випробуванні як проблем, так і обсягу домашнього завдання. Ця тенденція сильна і в японській мові, яка більше схожа на швидкочитання, ніж на уважне читання текстів.

Недбалі помилки збільшуються під час процесу зростання.

Що відбувається далі? У процесі просування по Кумону кількість необережних помилок збільшується.

Що відбувається, коли ви робите вправи на кшталт 100 ударів або 100 розбивань і робите одну помилку? Ви не замислюєтеся над цим, не аналізуєте причину помилки і не вживаєте заходів, щоб уникнути її наступного разу. Не встигнеш подумати про це, як трапляється наступна помилка. Потім, коли ви повторюєте помилку знову і знову, ви отримуєте відчуття того, як ви можете помилятися.

У практиці "практика робить досконалим" повторення помилок знову і знову є способом вдосконалення.

Як наслідок, кумон збільшує кількість необережних помилок. З точки зору батьків, це викликає особливе занепокоєння під час шкільних тестів. Якщо дитина не відчуває, що шкільний тест є основним, на якому потрібно зосередитися, вона не буде приділяти стільки уваги помилкам, як у випадку з Кумоном.

Іноді вони неправильно читають текст, якщо дивляться на нього з точки зору запитання.

Крім того, діти можуть не читати текст належним чином, доки не дійдуть до матеріалів на двійку. Це пов'язано з тим, що формат запитань схожий на заповнення пропусків, і на багато запитань можна відповісти, не читаючи весь текст.

У Кумоні з часом з'являються запитання на кшталт резюме всього тексту, а починаючи з матеріалу G (еквівалентно першому року навчання в молодшій школі), стає складніше відповідати на запитання, якщо не прочитати весь текст повністю. На рівні початкової школи важко узагальнити ціле речення, і зрозуміло, що учні просуваються крок за кроком від того моменту, коли вони можуть точно розуміти частину речення.

Однак, якщо ви не розумієте, що матеріал в кінцевому підсумку спрямований на розуміння цілих речень, ви також можете неправильно зрозуміти, що ваша дитина читає неправильно. Якщо вона зробить помилку, вона може хвилюватися, чи зможе навчитися читати таким чином.

Знання кандзі недостатньо для складання іспитів, але воно може допомогти з розумінням прочитаного

Щодо кандзі Кумона є дві думки: і про те, що її добре вивчити, і про те, що її зовсім недостатньо. Я думаю, що справжнє значення цього полягає в тому, що "ви можете знати мінімальну кількість кандзі, необхідну для розуміння прочитаного".

Кумон робить акцент на розумінні прочитаного. Чим складнішим стає текст, тим важче зрозуміти написане без певного словникового запасу. У Кумоні ви можете вивчити мінімальну кількість кандзі, необхідну для розуміння прочитаного. Японська кандзі Кумон високо цінується в тому сенсі, що вона дозволяє учням читати складні тексти.

З іншого боку, коли мова йде про те, чи зможете ви отримати відмінний бал на іспиті, кандзі, які ви вивчаєте в Кумоні, недостатньо для того, щоб скласти іспит на відмінно. На іспитах питання на кандзі є основними питаннями, які не можна пропускати. Щоб досягти такого рівня, однієї лише японської мови кумон недостатньо, і вам потрібно додатково вчитися під час іспиту.

Здатність до швидкісного читання - це ще не розуміння прочитаного.

Навички, набуті до матеріалів рівня F, не обов'язково є розумінням прочитаного. Це пов'язано з тим, що тексти є лише предметом вивчення, а основною метою є правильне розуміння частини тексту, а не всього тексту. Здатність правильно інтерпретувати частину тексту в кінцевому підсумку призведе до розуміння основної ідеї.

Тому в процесі вивчення кумону, навіть якщо швидкість читання покращується, це не означає, що навички розуміння прочитаного та мислення повністю розвинуті. Правильно читати тексти з матеріалами Kumon Japanese F або на рівні початкової школи не так легко, як можуть очікувати батьки.

Чим далі, тим ефективнішим буде навчання японській мові Kumon.

У міру того, як матеріали Kumon переходять до рівня молодшої та середньої школи, стає необхідним розуміти основний зміст речень. Здатність розуміти зміст речення розвивається від простого вміння правильно розуміти значення частини речення до розуміння всього речення більш глибоко і широко.

І це ще не все. Тексти, відібрані для навчальних матеріалів Kumon, - це шедеври, відомі як класика. Знайомство з одними з найкращих текстів просто додає до освіти дитини. Крім того, шедеври мають властивість передаватися з покоління в покоління. Можна сказати, що однією з найбільших заслуг Кумону є те, що він дозволяє дітям відчути задоволення від книг.

Читання - єдиний спосіб розвинути навички японської мови

Не можна сказати, що одних лише роздруківок Кумон достатньо для забезпечення достатньої кількості читання. Роздруківки - це лише уривки з шедеврів. У порівнянні з людьми, які читають десятки звичайних книг на рік, різниця в обсязі читання буде в 10 або 20 разів більшою. І єдиний спосіб розвинути свої навички японської мови - це все ж таки читати багато книг.

Так в чому ж сенс вивчення японської мови кумон в такій ситуації? У тому, щоб мати можливість читати багато книжок, використовуючи силу, набуту завдяки кумону.

Кумон дозволяє читати тексти швидше. Кількість прочитаного є передумовою для пошуку хороших книг. І це не тільки дає їм мінімальний словниковий запас для читання, але й зацікавлює їх у читанні, знайомлячи з шедеврами. У них навіть є список рекомендованих книг для батьків, які не розуміються на книжках.

Про користь читання великої кількості книг згадується багато де, але існує багато бар'єрів, які заважають набути звичку до читання. Кумон Япончик усуває ці бар'єри. Це найбільша перевага продовження занять з Кумон Японською.

QooQ