Не робиш успіхів у японській мові Кумона Не хвилюйся, всі так думають!

2023-05-15

Японська (мова)

t f B! P L

Багато батьків відчувають, що їхня дитина погано вивчає японську мову кумон. Частково це пов'язано з особливостями самого кумону, а частково з тим, що серед учнів, які складають кумон, легко відчути, що прогрес у вивченні японської мови є особливо повільним. У цій статті ми пояснимо причини, чому вони вважають, що прогрес у вивченні японської мови на Кумоні є повільним.

Японська мова має більшу кількість навчальних матеріалів, ніж арифметика та англійська.

Перше, що потрібно мати на увазі, це те, що серед предметів кумону японська мова має найбільшу кількість навчальних матеріалів.

В японській мові одна абетка поділяється на І та ІІ між матеріалами А та І, і для того, щоб перейти до наступної абетки, потрібно виконати 400 роздруківок. Зазвичай для переходу до наступної потрібно 200 роздруківок, тож обсяг навчання просто подвоюється. Швидкість просування також зменшується вдвічі, тому природно відчувати, що прогрес йде повільно.

Навчання без оцінок.

Не тільки тоді, коли прогрес повільний, але й тоді, коли швидкість повільніша, ніж раніше, ви також відчуватимете, що не прогресуєте. І в Кумоні завжди настане момент, коли швидкість прогресу сповільниться.

Кумон фокусується на основах, тому, коли ви починаєте навчання, ви часто починаєте з матеріалу з рівня, що передує поточному навчальному року. Він також менше займається прикладним контентом і часто прогрес на початку йде плавно.

Однак Кумон використовує метод, який називається "навчання без оцінок", коли навчання відбувається відповідно до рівня розуміння, а не до рівня класу. Таким чином, матеріал просувається на рівні, який можна легко зрозуміти, і рано чи пізно ваша дитина вивчить матеріал, який є складнішим, ніж її рівень. Це, природно, сповільнить темп прогресу.

"Відсутність прогресу", яку ви відчуваєте тут, є бар'єром, який ви завжди будете відчувати, якщо займаєтеся Кумоном, і якщо вже на те пішло, краще думати, що швидкість після того, як ви відчуєте "відсутність прогресу", і є початковою швидкістю.

Труднощі з баченням результатів

Навіть якщо швидкість прогресу не така швидка, як ви очікували, якщо ви відчуваєте ефект від Кумона, ви не будете настільки стурбовані відсутністю прогресу. Навіть якщо ви застрягли на одному місці протягом тривалого часу, вам не потрібно турбуватися про відсутність прогресу, якщо ви бачите очевидне покращення результатів у тестах.

Однак, у випадку з японською мовою є небагато можливостей відчути такі видимі ефекти. На відміну від навичок обчислення або розмовної англійської мови, розуміння прочитаного не піддається чіткій кількісній оцінці і не є предметом конкуренції.

Розуміння читання подібне до інфраструктури в іспитах, таких як транспорт, електрика, газ і вода. Дуже рідко на хороше розуміння читання звертають увагу, але коли це трапляється, воно може мати серйозний вплив. Коли проблеми виникають, дуже важко повернути ситуацію в нормальне русло, а витрати на покращення якості є значними.

Проблема інфраструктури полягає в тому, що, незважаючи на її важливість, вона не є економічно ефективною для інвестицій. Економіка, ймовірно, не сильно покращиться, якщо ми зможемо виробляти вдвічі більше електроенергії, і мало хто відчує вигоду від заміни каналізаційної системи на найновіше обладнання.

Аналогічно, вартість японської компанії Kumon є значною, але важко побачити чітку різницю в таких речах, як кількість балів або величина відхилення.

Очікувати занадто багато випереджального навчання

Навіть якщо ваша дитина об'єктивно робить хороші успіхи, може існувати різниця між очікуваннями та реальними результатами, оскільки очікування занадто високі.

Психологія багатьох батьків полягає в тому, що вони мають високі очікування щодо успішності своєї дитини. Якщо це вступний іспит, вони можуть бути стурбовані популярністю школи, до якої вони збираються вступати, та показником відхилення, а якщо це шкільний тест, багато людей можуть бути стурбовані рейтингом та балами. У Кумоні люди, як правило, стурбовані тим, наскільки вони випереджають свою реальну оцінку.

Особливо у шкільних тестах ви можете дізнатися більше про людину, з якою порівнюєте себе, адже вони навчаються в одному класі. Як багато вони навчаються, в якій школі вони займаються? Які їхні сильні та слабкі сторони? На основі цієї конкретної інформації ви можете отримати реалістичне уявлення про те, що вам потрібно зробити, щоб наздогнати його, або чи варто відмовитися від спроб наздогнати його.

Однак, Кумон - це не школа-зубрилка, де заняття проходять в групах, і навчання відбувається в індивідуальному темпі. Класів багато, і немає нічого незвичайного в тому, що учні відвідують різні класи Кумон, навіть якщо вони навчаються в одному шкільному окрузі. Оскільки важко побачити порівняльну цифру, легко ставити цілі та мати ідеали, які є нереальними, коли мова йде про Кумон.

Тоді стає легше побачити екстремальний випадок. Є люди, які закінчили матеріал середньої школи за перші роки початкової школи, а з іншого боку, є ті, хто мав повну незгоду з Кумоном і залишив школу в розбитому стані після суперечки з учителем і дитиною. Обидва випадки шокують і привертають увагу, але не є закономірністю з високою ймовірністю.

Однак, коли такі випадки стають надто частими, очікування і реальність можуть стати абсолютно непропорційними. Як наслідок, з'являється причина відчувати, що справи йдуть не так добре, як очікувалося.

Неправильно очікувати прогресу.

Кумон, особливо японський, - це те, над чим потрібно довго працювати. Це варте того часу, але нелегко відчути, що ви досягаєте прогресу або що це працює.

Навіть якщо це не кумон, речі, над якими ви працюєте протягом тривалого часу, мають схожі характеристики. Якщо ви щодня дивитеся на свій ощадний рахунок, щоб побачити, скільки грошей ви заощадили, баланс навряд чи зміниться, а якщо ви сидите на дієті і щодня стаєте на ваги, ви втомитеся від того, що вас підводить похибка в 0,1 кг.

У боротьбі з цими проблемами допомагає не короткострокова мотивація. Важливо, щоб це стало частиною вашої щоденної рутини, так само, як чищення зубів або прийом їжі.

Замість того, щоб поспішати досягти швидшого прогресу в тому, що не прогресує, корисним є ставлення до того, щоб дозволити японській кухні Кумон бути чимось, що не дається легко.

QooQ