Що це за матеріал Kumon Japanese B Нарешті починаються питання на розуміння прочитаного.

2023-05-19

Японська (мова)

t f B! P L

Перевірка позиціонування матеріалів B у загальній японській мові Kumon

По-перше, давайте зрозуміємо позиціювання матеріалів "Б", звернувшись до діаграми прогресу Кумон.

Матеріали "Б" знаходяться на рівні другого класу початкової школи.

У матеріалах для дітей молодшого віку число перед А стає все меншим і меншим, наприклад, "8А→7А→6А". Коли ви входите в матеріал рівня початкової школи, матеріал розвивається в наступному порядку: "A I → A II → B I → B II". Це як якщо б коли одна буква алфавіту просувається вперед, клас також просувається вперед на одну букву.

Скільки років японським матеріалам Kumon Japanese B?

Приблизно через деякий час після вступу до початкової школи - це один з найкращих періодів для приєднання до Кумон. Якщо ви почнете вивчати Кумон після вступу до початкової школи, то, як правило, досягнете матеріалів B у першому або другому класі, відповідно до рівня.

Якщо дитина почала вивчати Кумон раніше, приблизно у віці трьох-чотирьох років, то вона ближче до того, що іноді матеріали рівня "Б" починаються у віці п'яти років.

Який зміст матеріалів японської мови Кумон для рівня "В"?

Перш за все, давайте подивимось на зміст B I.

У розділі "Підмети та присудки" ми намагаємося допомогти вам зрозуміти скелет речення, а в розділі "Модифікатори" ми намагаємося допомогти вам точніше зрозуміти сенс речення. Використовуйте схеми, щоб зміцнити синтаксичні навички, дізнатися, що існує багато варіантів речень, та покращити свої навички читання. Студенти вивчають 60 ієрогліфів кандзі з дивіденду 2 класу (і деякі з 3 класу). Крім того, студенти також повторять всі кандзі, вивчені в B I, використовуючи звук і кун як відправну точку.

Вивчення кандзі продовжується, але основна увага приділяється граматиці. Розглядається базова граматика підмета, присудка та модифікатора.

Після цього студенти переходять до матеріалу BII.

Завдяки роботі над "перефразуванням" відбувається подальший розвиток як розуміння змісту, так і синтаксису. Як перший крок у розумінні відношень, студенти вчаться використовувати фрази "Що сталося? Що сталося?" щоб показати розвиток змісту речень, та "схоже/не схоже", щоб зрозуміти схожість та відмінності у реченнях. Учні вивчають 96 ієрогліфів кандзі за програмою 2 класу (і деякі з них за програмою 3 класу) японської мови. Крім того, учні повторюють кандзі, вивчені в BII, використовуючи звук і кун як відправну точку.

Поступово посилюватимуться нюанси розуміння прочитаного з точки зору інтерпретації змісту коротких речень. Крім того, в матеріалі курсу з'являються 12 творів з рекомендованих книг, і рівень складності починає зростати.

На що слід звернути увагу в матеріалах Кумон з японської мови категорії "Б"?

Найскладніша частина матеріалів рівня В - поступове введення елементів розуміння прочитаного.

У матеріалах А також були роздруківки, в яких учні читали уривки і відповідали на запитання, але вони все ще обмежувалися витяганням окремих речень або відповідями на запитання про порядок подій, і від них ще не вимагалося "читати і розуміти". Однак з цього моменту питання починають включати зміни станів і порівняння, а також вимагають розуміння і відповіді на питання про зв'язки між реченнями.

Причиною цього є те, що до цього моменту учні набули мінімальних знань для читання і розуміння змісту текстів: вони вивчили катакану і кандзі в матеріалах А і тепер читають з уявою про зміст. Маючи такий фундамент, мінімальні знання вже отримані, тому можна сказати, що матеріали BII призначені для переходу на наступний крок розуміння.

Навіть якщо дитина без проблем засвоїла знання, для розуміння потрібні інші здібності. Саме тут може збільшитися кількість людей, які вважають матеріали Кумона складними.

Один із способів протистояти цьому - розмовляти з дитиною про зміст книги, коли ви читаєте їй або коли читаєте самі. Навіть якщо вона не розуміє написаного тексту, вона все одно може певною мірою насолодитися історією. Для того, щоб розуміти письмову мову, вони вже вивчили кандзі, граматику, хірагану і катакану за допомогою Кумона. Для батьків буде важливо допомогти їм зрозуміти зміст за допомогою розмови.

QooQ